«Ці відносини, як мости, які закінчили своє існування», — Злата Огнєвіч презентувала новий трек та відео.

Злата Огнєвіч продовжує відкривати завісу особистого життя та ділитися своїми історіями кохання. Трилогія співачки складається з треків: «Ти обіцяв», «Беги», «Гола правда».

Музика дня: Злата Огнєвіч, Vera Kekelia, Катерина Малицька, Lara Fabian

Нагадуємо, нещодавно Злата Огнєвіч  розповіла першу відверту історію свого життя, вклавши всі свої емоції та переживання у трек — «Ти обіцяв», вірші до якого були написані лідером БУМБОКС, Андрієм Хливнюком. Ця пісня про чисте та справжнє почуття, яке зробило співачку кращою, але лицемірство та самолюбство перемогли у цих відносинах.

Злата Огневич рассказала, что можно есть после тренировок

Друга історія називається «Беги» — авторська робота Злати Огнєвіч, це про рух далі, про те як підніматися, як знову йти до своєї мрії та бути кращими. Саундпродюсером треку виступив MORPHOM.

Разом з треком співачка презентувала і відеороботу, яка повністю основана на символах. У кадрі присутні недобудовані мости, як символ незакінчених відносин, які вже ніколи не відновляться, вони припинили своє існування і з ними варто покінчити. Режисер нового відео — Валерій Погонський.

«У цьому відео я справжня, воно показує мої оголені емоції. У ньому немає акторів, є тільки реальна життєва історія, де я наодинці зі своїми почуттями. Ми показали період мого життя і переживань в ньому. Головний меседж полягає в тому, що життя- триває, потрібно завжди знаходити в собі сили підійматися та йти далі, навіть після найскладніших випробувань» — коментує Злата Огнєвіч.

Оставьте ваш комментарий