Ведуча спецпроекту «Ревізор. Карантин» Юлія Панкова перевірила столичний заклад однієї з найвідоміших мереж ресторанів піци.

Доставка піци під час карантину користується неабиякою популярністю. Адже хочеться себе побалувати чимось смачненьким. Та чи безпечно це? Команда «Ревізор. Карантин» виконала прохання українців та ревізувала один із закладів найвідомішої у світі мережі ресторанів піци – Domino’s Pizza. Спочатку ведуча Юлія Панкова замовила доставку та перевірила безпечність роботи кур’єра.

«Ревізор» перевірив роботу закладів під час карантину. Кого рекомендує?

– У масці, але без рукавичок, – розповідає Юля Новому каналу. – Кур’єр контактувала з коробкою голіруч. За санітарно-гігієнічними рекомендаціями та нормами МОЗ працівники закладів мають бути в гумових рукавичках. Замовлення було в картонній коробці, герметично закритій наліпками. На них було зазначено, що ніхто, окрім вас, не відкривав цю коробку. І стояв штамп «Гарантія безпеки від Domino’s». 

«Ревізор краси» Олена Філонова провела ревізію… язиком

Такі засоби безпеки з наліпками – похвально! Проте страву Юля не куштувала. Адже вона не впевнена у безпечності продукту. Тому ведуча вирушила на ревізію кухні, де була приготована ця піца.

– Я хотіла впевнитись, чи дотримуються кухарі закладу Domino’s Pizza правил карантину і санітарних норм, – каже Юля. – У яких умовах зберігаються продукти. Чи проходили кухарі медичний огляд? 

Через кілька хвилин після того, як «Ревізор» зайшов на кухню, у закладі з’явилася підмога! Щоправда, це була не команда «Ревізор. Карантин».

Охоронна служба з автоматами, поліція, керуючий мережею ресторанів і навіть адвокат, – розповідає ведуча Новому каналу. – Та на жаль, усі ці особи прийшли не допомагати мені, а перешкоджати проведенню ревізії. І тим самим вони порушували статтю 50 Конституції України, в якій зазначено, що кожному гарантується право вільного доступу до інформації про якість харчових продуктів, а також право на її поширення. Така інформація не може бути засекреченою! Тим більше, під час карантину, коли всі переймаються безпекою.

Більше того, адвокат та керуючий перешкоджали Юлі виконувати її професійні обов’язки і тим самим порушували ст. 58 ЗУ «Про телебачення і радіомовлення». У статті зазначено, що журналіст, пред’явивши редакційне посвідчення, може перебувати на території, де оголошено надзвичайну ситуацію та безперешкодно виконувати свої професійні обов’язки. 

Чим закінчилася ревізія у ресторані Domino’s Pizza, дізнаєтеся сьогодні у програмі «Ревізор. Карантин» о 18:00 на Новому каналі.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар