На численні прохання українців Юлія Панкова ретельно перевірила торговий зал та склад «АТБ».

Ведуча спецвипусків «Ревізор. Карантин» вже перевірила заклади харчування, які готують страви «на виніс», АЗС та супермаркети. До цього вона ревізувала локації, що працюють вдень. А чи дотримуються карантинних вимог у цілодобових закладах пізно ввечері, коли на місці вже немає керівництва? Цього тижня під прицілом ведучої Юлії Панкової опинився маркет української мережі магазинів «АТБ». 

З автоматами та адвокатами «Ревізора» зустріли в піцерії

– Під час карантину супермаркет вважається одним із найнебезпечніших місць, – розповідає Юля. – Бо, на жаль, не в усіх маркетах власники можуть налагодити роботу працівників так, щоб їхня діяльність була безпечною для відвідувачів. Глядачі Нового каналу бачили, як я робила зауваження охоронцям та продавцям щодо неправильного носіння масок. А дехто взагалі нехтує гігієнічними нормами та не вдягає їх. Також працівники мають стежити за дистанцією між покупцями. Мені важливо було перевірити, чи дотримуються карантинних вимог вночі у цілодобовому супермаркеті. 

«Ревізор» перевірив роботу закладів під час карантину. Кого рекомендує?

За два тижні ревізій у соцмережах Нового каналу постійно просили перевірити маркет «АТБ». Тому команда «Ревізор. Карантин» поїхала в цілодобовий «АТБ» на лівому березі Києва. 

– У торгівельному залі було охайно, – розповідає Юля Новому каналу. – Протермінованих продуктів я не виявила. Молочна продукція та м’ясні вироби зберігаються при правильному температурному режимі. Єдине, що мене засмутило – це невеликий безлад на складі. Та після мого зауваження працівники почали все там упорядковувати. Зараз безпека – на першому місці. Тому я вдячна співробітникам цього маркету, адже вони знають та дотримуються всіх карантинних вимог. Мені показали всі медичні книжки та запас масок у достатній кількості. А перевірка люмінометром (приладом для вимірювання рівню бруду, – прим.ред.) виявила, що тут дезінфікують касові стрічки та поверхні, до яких найчастіше торкаються відвідувачі. Купувати в «АТБ» – безпечно. «Ревізор» рекомендує!

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Вмикайте спецвипуски «Ревізор. Карантин» щочетверга о 18:00 на Новому каналі.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар