Українська артистка Мята, яка не так давно презентувала відео на хіт «Не боюся», поділилась, де саме в Португалії відбувались зйомки кліпа, і чому обрала саме цю країну. А також Мята порадила – якщо буде можливість, обов’язково відвідати ТОП-5 локацій, які їй особливо сподобались.

Співачка Мята відкриває своє кулінарне шоу вдома на карантині

Ще в дитинстві Мята побувала у Португалії, а саме у Лісабоні, зі своїми однокласниками з музичної школи -інтернату. Це були дитячі роки, коли емоції просто переповняли. Це була перша поїздка співачки за кордон. Артистка ще тоді тільки мріяла, щоб заглянути в ці чудові ресторанчики чи магазини одягу, але можливостей не було. І Мята собі в дитинстві пообіцяла, що обов’язково повернеться в Лісабон.

Нова музика: Мята, Макс Барских, Madnotband, Grosu, Lady Gaga

Коли Мята почула, що режисер запропонував зйомку відео кліпу закордоном, вона сказала, що мріє повернутися в Лісабон.

Саме так і трапилося. І це було на 100% те місто, де мав бути відзнятий кліп саме на пісню «Не боюся».

Співачка поділилася 5 локаціями, де знімала у Лісабоні кліп «Не боюся» і які варто відвідати:

1.Фунікулери та колоритні сходи

— Полегшити «горбисту географію» Лісабону у 70-90-х роках ХІХ століття повинно було будівництво трьох фунікулерів, трамвайних вузькоколійних ліній та навіть ліфту! Зараз же ці жовтенькі вагончики, що стали символом міста, слугують атракцією для туристів.

2. Монастир єронімітів Жеронімуш

— Це одна з найкрасивіших пам’яток Лісабона. Монастир єронімітів ще в 1450 р. заснував португальський принц Генріх Мореплавець. Монастир Жеронімуш наділений духом морських подорожей: якорі, корали та морські істоти на стінах гармонійно доповнюють релігійну та королівську символіку. У 1983 р. ЮНЕСКО внесла їх у список всесвітньої спадщини.

Співачка М’ята вперше знайомить з сім’єю (ФОТО)

3. Міст 25 квітня

— Один з двадцяти найбільш довгих висячих мостів світу з’єднує Лісабон і Алмаду. З берега відкривається чудова панорама міста. Щоб побачити все навколо ви можете сісти у спеціальний транспорт, з відкритим верхом і насолодитися краєвидами.

4. Площа Росіу

— Серце старого та нового Лісабона – площа Росіу. Центральним елементом площі є пам’ятник Педру IV. По обидва боки від нього розташовано два французьких бронзових фонтани. Вся площа вимощена бруківкою з малюнком із чорно-білих хвиль. За одним із фонтанів ви побачите будівлю в стилі португальської готики, яка зовні нагадує театр. Його вхід із двох арок схожий на величезні підкови з різьбленими написами, а фасад прикрашає велика кількість візерунків та скульптур.

5. Сімейні кафе та кафе морепродуктів

— Сімейні кафе зі старовинними рецептами страв, ресторани-володарі мішленівської зірки, вулична їжа, що смачно пахне на кожному кроці… Ви вже зрозуміли, що голодними в Лісабоні не залишитеся!

 

Оставьте ваш комментарий