Пісня під назвою “Долею поцілована” вже стала знаковою у житті артистки.

«Одна з найприголомшливіших робіт за всю історію моєї кар‘єри, — коментує Наталка Карпа. —  Можливо, тому що припала вона на вагітність та народження донечки, можливо — тому що як ніколи не хотілось поспіху, а навпаки, розтягувала процес… але вже є, як є!

Наталка Карпа подчиняется генералу в пеленках

Цю пісню без вагань можу назвати «гімном нашому коханню». Думаю, що слова, які ви тут почуєте, знайомі кожному із нас, хто хоча б раз в житті кохав. Отож, ловіть мантру  шаленого кохання”. 

 “Долею поцілована” — новий сингл від улюблених авторів Олександра Коржа та Нани Ковальової, це вже третя їх спільна робота. Звукове забарвлення Наталка Карпа віддала в надійні руки вже рідного саундпродюсера — Андрія Бакуна.

Наталка Карпа научилась варить мужу борщ «как у мамы» (ВИДЕО)

«Записували мій вокал, коли я була на сьомому місяці вагітності, а доробили трек, коли донечці вже виповнився чотирі місяці. Ще перебуваючи в пологовому, написала кілька рядків для себе, але потім вирішила, що хочу їх додати саме до цієї пісні, проте будуть вони лише у відеоверсії, — каже Наталка Карпа. — Словом, скоро побачите. Бо і відеоробота також готується до прем‘єри». 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий