Cвої нові роботи – треки та кліпи презентували українські музиканти. Ikstina представила дебютне відео на пісню «Señorita», новий авторський проект Anis&Tomitski — свою першу спільну роботу, романтичну пісню «Ти не знаєш»; Леся Нікітюк та Гурт PATSYKI Z FRANEKA – знятий на смартфон кліп #Stayathome; хіп-хоп тріо Kalush —  відео «Тіпок», де показано актуальну проблему боротьби із залежностями.

Ikstina — «Señorita» (Відео)

Співачка презентує дебютне відео на пісню, яка вже займає перші сходинки хіт-парадів і полонила серця слухачів. Зйомки відбулися у Києві, режисером став молодий талановитий Ярослав Савчак. Він хотів показати в кліпі всю експресивність і характер героїні.

Сюжет кліпу «Señorita» — інтерпретація іспанської love story: таємнича сеньйоріта полонила серце гарячого хлопця, який готовий заради неї на все.  Маски, обличчя, пристрасть, емоції, динаміка — елементи карнавалу, на якому глядач вловлює ритм та справжній іспанський вайб з ноткою української лірики.

“Чесно зізнаюся, знімати дебютний кліп — мегавідповідальна справа. Хвилювалася, як в ніч перед екзаменом. Але на знімальному майданчику страх зник, і я зрозуміла — це прекрасна нагода візуалізувати меседж пісні.

Червоний колір, вогонь, маска, що додає загадковості, оголене тіло актора та грайливість поглядів — все це продуманий сценарій зйомок. У  відеороботі ми з командою намагались передати справжній іспанський вайб. Сподіваюся, що глядач відчує і уловить ритм гарячого серця «Señorita», — розповідає співачка.

Anis&Tomitski — «Ти не знаєш» (Аудіо)

Новий чоловічий авторський проект Anis&Tomitski презентував свою першу спільну роботу – романтичну пісню «Ти не знаєш». Слова до пісні написав Олег Томіцький, музику – Олег Томіцький, Аніс, гурт «Cover Jam», аранжування зробив Віталік Кухарський.

Гурт «Anis&Tomitskiy» був заснований у вересні 2019 року учасником шоу «Голос країни», гурту «Скрябін» — Анісом, піаністом та арт-директором ресторану «Грушевський cinema & jazz» Олегом Томіцьким і одним з кращих кавер-гуртів Львова – «Cover Jam».

«Над піснею мені було працювати дуже цікаво і одночасно легко, оскільки я прийшов в команду крутих музикантів з великим досвідом. Пісня була написана за дві репетиції і я ніколи ще не працював в колективі – де ви розумієте один одного з півслова, з людьми із максимально схожим баченням музики. Познайомились ми всі в ресторані «Грушевський cinema & jazz». Cover Jam там грають кожного місяця, і на одному з виступів, Аніс запропонував зробити авторський проект. Так заснувався гурт «Anis&Tomitskiy». На даний час, вже готові інші пісні, лиш чекають свого запису», – сказав Олег Томіцький.

Леся Нікітюк та PATSYKI Z FRANEKA — #Stayathome (Відео)

Зірка Нового каналу Леся Нікітюк разом із культовою групою PATSYKI Z FRANEKA презентували відео на пісню #Stayathome.

Уже кілька тижнів на всіх радіостанціях країни звучить англомовний сингл #Stayathome, який записали ведуча «Хто проти блондинок?» (Новий канал) Леся Нікітюк та український гурт PATSYKI Z FRANEKA. Така творча колаборація відбулася на підтримку всіх, хто дотримується карантину, і тих, хто вже втомився від нього.

– Приємно, що люди так легко підхопили цей сингл, – каже Леся. – Адже в пісні всі базові фрази – англійською: I stay at home, I do, Morning exercises… Трек став гімном карантину. Всі почали під нього прибирати в хаті та викладати відео у Tik Tok. Підключайтесь і ви до цього челенджу. Ми не дамо вам набрати зайву вагу під час карантину (усміхається).

– У кожного з нас сьогодні є день, ніч і тривога – білий, чорний і червоний, – розповідає фронтмен PZF Назар Худин Новому каналу. – Три базові кольори, як метафори сьогодення людини, яка так чи інакше зіткнулась з пандемією коронавірусу в світі.

Kalush — «Тіпок» (Відео)

Кліп показує актуальну проблему боротьби із залежностями. «Це історія про щоденну боротьбу зі своїми залежностями, в якій на рингу ми самі. Наш тренер — це досвід, а глядачі — це наше оточення», — говорить учасник групи Олег Псюк (Псючий Син).

Три найпопулярніші залежності в новому кліпі зображені у вигляді потужних, непереможних бійців. Кожен з них немов гора нависає над вертким Псючим Сином, який ступає проти них у клітку «восьмикутника», озброївшись однією тільки силою духу і впевненістю в собі.

Режисер кліпу Олександр Шурубура каже, що ідея кліпу прийшла до нього після особистого знайомства з Олегом.

Сам кліп знімали на спортивному майданчику у Вишневому в першу ніч карантину. І якщо герої кліпу боролися проти залежностей, то самі учасники групи в цю ніч боролися з міцним морозом, провівши на знімальному майданчику майже добу.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар