Найепатажніша «пацанка», 20-річна одеситка Віка #Синяк Кошутіна  залишила проект у 11 випуску «Від пацанки до панянки» (Новий канал).

Дівчина не вперше опинилася під загрозою вильоту, але минулого разу її врятувала Віка #Боксьорша Альохіна, віддавши свій імунітет. Спроба продовжити роботу над собою виявилася для #Синяка провальною. Викладачі Школи леді не побачили в дівчині прагнення стати кращою, тому відправили її додому.

Після вильоту з проекту Віка Кошутіна взяла участь у «Пацанському краш-тесті», який виходить на сайті та YouTube-каналі Нового. Ексучениця Школи леді поділилася гіркими спогадами про життя до «Від пацанки до панянки» (Новий канал). Зокрема, вона розповіла про своє перше кохання – про хлопця, якому вона безмежно довіряла та який у результаті розбив її тендітне серце.

«Пацанка» Влада Роговенко беременна!

–  Микита – мій перший хлопець у всьому, – згадує учасниця «Від пацанки до панянки» (Новий канал). – У мене були настільки сильні почуття, що я була готова на всі подвиги світу! Набила навіть татуювання, щоб йому відповідати. Він був старший за мене на п’ять років, нікому з моєї сім’ї і близьких не подобався. Ми зустрічалися три роки. Потім він поїхав на рік працювати в інше місто, намагався приїжджати до мене кожного місяця. Але тут і трапився розлом у тосунках. Ми постійно лаялися, це було нестерпно, але я трималася заради сильних почуттів.

На 17-й день народження Віки молодий чоловік зробив їй пропозицію, і вона без роздумів погодилася. Але на цьому любовна драма в житті дівчини не закінчилася.

– Мій хлопець зробив мені пропозицію в день народження, – з печаллю в очах розповіла Віка Кошутіна. – Звичайно, я відповіла «Так!». Але сварки продовжувалися, нерозуміння росло, і я почала зустрічатися зі своїм найкращим другом. Він давав мені більше підтримки та тепла, ніж мій наречений. Виходить, на той момент у мене було два хлопці. Незабаром Микита запропонував мені розписатися, і я знову повернулася до нього, кинувши друга. В результаті о другій годині ночі він вигнав мене з дому через те, що я хотіла прогулятися містом із подружками. Після цього я сильно захворіла, підхопила ангіну.

Рішення поставити фінальну крапку в стосунках з Микитою учасниця «Від пацанки до панянки» (Новий канал) прийняла без коливань. 

На «Від пацанки до панянки» устроят битву сезонов

– Не дарма все-таки говорять, що від кохання до ненависті – один крок, – зазначила Віка Кошутіна. – У той день я переосмислила все. Я так сильно кохала його три роки, а він все зіпсував у одну мить. Після проекту «Від пацанки до панянки» мені зателефонувала його колишня дівчина й розповіла про те, що під час наших стосунків вони зустрічалися. Мені було боляче це чути. Я не розуміла, як так можна. Постійно запитувала себе: «Невже обручка в мене на пальці взагалі для нього нічого не значила?» В результаті я пішла й здала обручку в ломбард.

Більше одкровень Віки #Синяк Кошутіної про життя до та після проекту «Від пацанки до панянки» (Новий канал) дивися у «Пацанському краш-тесті» тут.

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий