Співак і композитор Vlad Darwin опублікував на своїй сторінці в Instagram оригінальне привітання Alyosha з днем народження. Дарвін зібрав в один пост добірку спільних фото з артисткою за 10 років і зворушливо підписав кожне.

«Якби я міг згадати все))) Згадати все, що нас об’єднувало і продовжує об’єднувати у творчості, любові до людей і музики. Це лише частина нашої спільної історії. Більше ніж 10 років взаємної підтримки та довіри. Дякую тобі за цінні уроки життя, за натхнення, за дружбу.

Vlad Darwin запустил авторский проект на YouTube (Видео)

Ти й сьогодні продовжуєш навчати мене партнерству, стійкості та простим радощам життя. Я хочу тобі побажати тої самої божественної гармонії, що наповнює вітрила. Пливи по життю красиво – в оточенні щасливої родини, надійних друзів і вдячних прихильників твоєї творчості. Залишайся собою – сміливою, як виклик долі, чесною, як травнева злива, стрімкою, як пташка в небі! Попереду найцікавіше!» – привітав співачку Влад Дарвін.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Таке привітання для Alyosha не залишило підписників артиста байдужими. Фоловери Влада приєдналися до привітань та побажали співачці творчих успіхів і здоров’я.

Прем`єра! Alyosha & Vlad Darwin презентують ремікс на пісню «Торнадо»

Нагадаємо, що Vlad Darwin і Alyosha пов’язує спільна творчість – їх пісні «Ти найкраща», «Больше чем любовь», «Пірнай», «Торнадо» стали хітами та завоювали серця тисяч шанувальників. У грудні 2019 року артисти випустили дуетний альбом «Золота середина», з аншлагом пройшов їх концерт в столиці, у Жовтневому палаці.

Днями стали відомі номінанти музичної премії «Золота Жар-Птиця 2020», де пісня дуету Alyosha & Vlad Darwin — «Пірнай» номінована як «Балада року».

Рубрики: Блоги Зірки

Залиште ваш коментар