Народна артистка Оксана Пекун разом зі співаком Максимом Новицким презентують кліп на нову композицію «Літо». Про зйомки відео у квітучих полях та особливу атмосферу цієї роботи артисти розповіли TG.

Оксана Пекун записує дует про літо і кохання з молодим колегою

«Пісню для нас з Максом написав Анатолій Макара, — коментує Оксана Пекун. — Враховуючи, що карантин ще триває, ми вирішили не зупинятися і працювати далі. Це наша третя спільна з Максом пісня. Мені дуже комфортно працювати разом з ним, і на цей раз ми вирішили не просто записати дует, а й зняти кліп»!

Максим Новицький зізнався, що цей трек для нього – особливий.

«Коли я поруч з Оксаною, я стаю якимось іншим, у мене зникає моя гордість, у мене зникає мій образ, побудований роками, я стаю самим собою, — каже співак. — Своїм добрим серцем, теплом і позитивом Оксана прикрашає будь-яку пісню. І я вдячний Богу, що мені випала знову така можливість записати дует з цією прекрасною артисткою. Коли ми приїхали на знімальний майданчик, я нібито занурився в дитинство, це були гарні поля квітучого рапсу і неймовірно блакитне небо…

Оксана Пекун зізналась, що співачка Тетяна Піскарьова — її сестра

Я довгий час жив в Піднебесній, і вже забув що таке блакитне небо. Я занурився в далеке дитинство, яке я провів у місті Авдіївка, де так само, на околиці були жовті поля квітів. Ці декілька годин зйомок подарували мені частину чогось теплого і дорогого до душі , і безліч спогадів про дитинство.

Дуже мрію, що глядачеві сподобається наше творіння і цього літа, вся Україна буде співати з нами пісню «Літо»!

Дивимось відео:

Оксана Пекун розповіла, що кліп знімали вже на другий день після того, як записали пісню.

«Зйомки відбувалися у Чернігівській області, біля красивого поля ріпаку, — згадує артистка. — У зйомках брали участь діти моїх сусідів: Кіра і Гріша, які зіграли нас з Максимом у дитинстві. Нам вдалося повністю втілити ідею у відео, і сподіваємося, що пісня і кліп сподобаються нашим глядачам, слухачам і прихильникам».

Народна артистка Оксана Пекун поділилась родинним рецептом млинців

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар