Минулого тижня артист «Вар`яти-шоу» (Новий канал) Володимир Жогло одружився зі своєю дівчиною Іриною. Новоявлений чоловік поділився подробицями церемонії, планами на весілля та розповів, де вони з дружиною познайомилися.

Володимир Жогло з «Вар’яти-шоу» одружився!

Як виявилося, пара розписалася у Львові, дотримуючись усіх правил безпеки.

– Ми розписалися у відповідності з усіма карантинними нормами, – ексклюзивно розповів Жогло Новому каналу. – Це були і маски, і рукавички. До РАГСу прийшли в чітко призначений час, щоб уникнути великого скупчення людей. У будівлю запускали по одній парі. Оскільки карантин трохи послабили, ми вирішили скористатися цією можливістю і розписалися. Звісно, були лише ми вдвох, без гостей.

За словами артиста «Вар`яти-шоу», яке показує Новий канал, з рідними молодята весілля поки що не відзначали, свято влаштують пізніше. Для пари розпис був формальною необхідністю.

– Велике святкування відклали на потім, – ділиться Володимир. – Адже це все перший етап. Трохи пізніше, коли буде можливість, ми укладемо церковний шлюб. І вже тоді відсвяткуємо широко, швидше за все, у Львові. Штампи в паспорті – це формальний момент. Ми давно живемо разом, тому для нас це було необхідністю. Я до розпису ставлюся, як до даності. Ми з дружиною вважаємо абсолютно нормальним і правильним мати і державну реєстрацію, і церковний шлюб.

Бажання Сергія Притули не здійснилося через карантин

А ще Володимир нарешті розкрив секрет, де він вперше зустрів кохану.

– Ми познайомилися у Львові. Це була неформальна обстановка в одному із закладів міста, – зізнався артист.

Побажаємо молодим щастя і величезного кохання! І, як то кажуть, гірко!

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий