Гурт «Шосте Чуття» давно не випускав лірики, і саме тому «Твій Hello» (в межах альбому «Безмежність») — це особливий трек. Планувався реліз альбому ще в березні, але через події в світі, пов‘язані з карантином, гурт переніс презентацію. Вперше слухачі почули декілька пісень альбому «Безмежність» в межах програми «ТСН» телеканалу «1+1», коли «Шосте Чуття» влаштували  #Безпечний_концерт. І саме зараз, 18 травня, альбом з’явився на всіх музичних платформах.

Слухаємо:

Кожній пісні «Шосте Чуття» надаватиме особливого значення і релізитиме їх у важливі для гурту дні вже цього літа. Першою гурт вирішив презентувати композицію “Твій Hello”.

«Пісня для тих, кому важко пережити розлуку з коханими. Буває, що людей, яких ти втратив через необдумані вчинки — неможливо повернути. Тоді ти залишаєшся наодинці з собою. Це інколи найболючіші моменти. Та завжди є вихід — згадувати лише найкраще про цю людину, найщасливіші часи і чекати, сподіватися на це можливо колись несподіване Hello! та довгоочікувану зустріч. Ну і звісно вірити, що дива все таки трапляються” — розповідає лідер гурту Михайло Бучковський.

Гурт вже відзняв на пісню «Твій Hello” відеокліп, який презентують в кінці травня. «Шосте Чуття» обіцяє, що це буде концептуальна відео робота з глибоким змістом, яка нестиме надію.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий