У Мережі опубліковано міжнародний трейлер детективу «Нюхач 4», який так подобається глядачам. Зараз FILM.UA Distribution активно працює над міжнародними продажами проєкту. Дивимось:

Нюхач снова в деле!

Відео починається зі сповіді: Нюхач розповідає про своє минуле. Виявляється, в дитинстві він став випадковим свідком вбивства. Рятуючись від злочинця, хлопчик заблукав в підземних люках… Саме з тих часів у нашого героя проявився його дар — унікальний нюх.

Зараз головний герой розслідує нові справи, з’ясовуючи деталі свого минулого. Він й гадки не має, що всі ці роки вбивця терпляче чекав моменту і тепер оголосив полювання на Нюхача…

Додамо, що прем’єра серіалу «Нюхач 4» з великим успіхом і високими рейтингами відбулася на каналі ICTV.

  • «Нюхач» був і залишається найвідомішим українським серіалом за кордоном. Він став першим українським проєктом, який з’явився в каталозі найбільшого кіносервісу Netflix, три сезони можна подивитися і на Amazon.
  • Проєкт продали більш ніж на 60 територій, і щорічно історію про людину з унікальним нюхом з великим успіхом показують у різних країнах світу.
  • Французький канал TF1 і телеканал Японії NHK придбали права на «Нюхача» як формат. Японська версія нашого детективу вже була проказана на місцевому ТБ.
  • Режисер: Артем Литвиненко (за участі Антона Щербакова). В ролях: Кирило Кяро, Іван Оганесян, Агне Грудіте, Микола Чіндяйкін, Марія Аніканова, Ніна Гогаєва та ін.

Юозас Будрайтис столкнулся нос к носу с Нюхачом

 

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий