Новий канал випустив альтернативну відеороботу на хіт Jerry Heil «#НЕБЕЙБІ», яка стала саундтреком до «Від пацанки до панянки» (4 сезон). Кліп вже доступний на сайті та YouTube-каналі Нового.

Про те, що Jerry Heil написала саундтрек до четвертого сезону реаліті «Від пацанки до панянки» (Новий канал), стало відомо ще за тиждень до його прем’єри. На створення треку українській співачці знадобилося зовсім небагато часу. Надихнувшись історіями пацанок, вона написала пронизливий текст, який взяв за живе не лише наших героїнь, а й глядачів.

Jerry Heil провела екскурсію холодильником

Новий канал вирішив створити альтернативну версію кліпу на хіт Jerry Heil «#НЕБЕЙБІ». Її зйомки відбулися на тринадцятому тижні «Від пацанки до панянки». На реалізацію задумки в команди був лише один день, адже запис ролика проходив паралельно з роботою над реаліті.

– Ми від початку знали, що будемо знімати кліп на саундтрек, і що його сюжет обертатиметься навколо наших дівчат, – згадує керівник проекту Ксенія Бабенко. – Питання було в тому, де знімати: на вулиці чи в приміщенні. Зрештою зупинилися на павільйоні, адже тоді вже добре похолодало. Час був обмежений. На підготовку й безпосередньо зйомку – лише один день.

У відео вирішили передати історію кожної дівчини. Під час обговорень виникла ідея створити міні-світи учасниць. Ситуації, в яких вони жили і які найяскравіше їх характеризують.

«Пацанки» сутки провели за решеткой на Шри-Ланке

– Підготовка до зйомок тривала недовго: декорацію будували ніч і день, — розповідає Бабенко. – Складність полягала в тому, що в один день у нас було заплановано дуже багато зйомок, паралельно з кліпом ми знімали сюжет реаліті. Між дівчатами були сильні конфлікти, і це вплинуло на тривалість усього знімального процесу. «Пацанки» психували й билися, а ми довго розбиралися з їхніми сварками. Та хай там як, у нас вийшло все зробити вчасно.

У кліпі на пісню Jerry Heil «#НЕБЕЙБІ» «пацанки» зіграли самих себе. Під кожну з учасниць «Від пацанки до панянки» (Новий канал) були створені окремі кімнати-декорації. Вони відображали весь біль, з яким дівчата зіткнулися в минулому, і який не дає їм життя на повну. Так, Юлю #Бандитку Чигринець відправили в кімнату з ланцюгами, Женю #Батюшку Мазур – у «наркопритон», Віці #Боксерці Альохіній нагадали про те, як вона завдавала собі фізичного болю, а Каті #Серьозі Большаковій – життя в інтернаті.

– У сюжет кліпу ми вкладали думку: хоч яке минуле в тебе було, їм не варто жити, – коментує Ксенія Бабенко, керівник проекту. – Це був твій маленький світ, у якому ти жив, твоя клітка, в якій був ув’язнений, але ти вже доросла людина. Лише тобі вибирати, як жити в майбутньому – сидіти і плакати в цьому маленькому світі або ж зруйнувати його й побудувати все з нуля. Ось у цьому сенс. Ми говорили дівчатам, що минуле потрібно пам’ятати, але не жити в ньому. Це ілюстрація того, що минуле – те, що з нами було, але ж буде краще! Учасниці зруйнували все своє старе й переродилися. Фенікси – червона лінія всього сезону. Вони перероджуються з попелу. Ми б спалили ці маленькі світи, якщо можна було, але поки що лише зруйнували.

На зйомки кліпу до саундтреку «Від пацанки до панянки» (Новий канал) пішло близько шести годин. На майданчику було задіяно півсотні людей, серед яких і психолог Наталія Борисова. Вона допомагала «пацанкам» впоратися з панікою, коли ті занурювалися в болісні спогади.

– Основними декораціями на зйомках кліпу «#НЕБЕЙБІ» були «психологічні кімнати». Вони повертали дівчат у моменти життя, які ті хотіли б назавжди стерти з пам’яті, – розповідає керівник проекту Ксенія Бабенко. – Не всі учасниці були морально готові до такого випробування, тому допомога психолога Наталії Борисової була дуже доречною.

Дивимось кліп:

Рубрики: Музыка ТВ

Оставьте ваш комментарий