Паралельні світи й вигадана реальність, інопланетяни та мальовані персонажі, а також відсилання до голлівудських фільмів 60-х років XX століття: DREZDEN представляє футуристичний кліп на пісню «Давида олень». Кадр за кадром, відео тримає глядачів у напрузі, а його творці запрошують розплутати чергову головоломку з образів та сенсів, якими завжди наповнені пісні й відео гурту DREZDEN.

Дивимось:

Володимир Нефьодов, режисер кліпу: «Текст пісні «Давида Олень» по суті інтелектуальний пазл, коробка з мільйоном образів. У ньому немає класичної сюжетної лінії, до якої можна прив’язувати сценарій. У нас була повна творча свобода — що може бути краще?! Насправді, фінальна версія сценарію народилася на знімальному майданчику, хоча до початку зйомок я написав 8-10 версій сценарію. Лос-Анджелес — це місце сили. Є в ньому особлива кіношна енергетика: деякі з образів, які увійшли в підсумкові кадри, народжувалися прямо по ходу зйомок».

Кліп зняли в Лос-Анджелесі — буквально за два дні. Над реалізацією проекту працювала велика інтернаціональна команда: режисер Володимир Нефьодов, — білорус, а оператор Айдар Шаріпов родом з Казані. Над постпродакшеном працював колорист Ерлан Танаєв з Алма-Ати, комп’ютерною графікою займалися білоруси Данила Рибкін і Олексій Стант. Аніматора знайшли також у Мінську: ним став Іван Гопіенко, а з монтажем допомагав Єгор Климович, який зараз живе в США і працює на проектах Олівера Стоуна.

«Один з наших монтажерів, який займався створенням титрів у відео, прокоментував його так: герой «робить справи» сидячи вдома, використовуючи спеціальний портал, а в кінці телепортується в «новий світ». Після карантину світ вже не буде колишнім: сприйняття змінилося за кілька місяців. Кліп знімався в січні, і ми, звичайно, такий розвиток подій уявити навіть не могли», — продовжує режисер Володимир Нефьодов.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Цікаві факти про відео:

Для того, щоб у кадрі наблизитися до американського кіно 60-90-х років була використана оптика Panavision.

Для роботи з роботизованими костюмами був запрошений Роберт Дівайн, автор костюмів в технології аніматроніка, який працював над такими проектами: «Той, що біжить по лезу», «Згадати все», «Робокоп», «Без обличчя», «Армагеддон», «Стартрек», «Марс атакує»,«Термінатор»,«Штучний розум» і т.д. Це був неоціненний досвід: його майстерня справжній музей історії кіно 50-90-х років.

Ляльки-батьки є точними копіями справжніх людей. Батько — Дік Сміт, найвідоміший оскароносний гример Голлівуду, вчитель Роберта Дівайна. Роль матері виконала актриса Наташа Хенстридж.

Команда ретельно опрацьовувала деталі у відео. Наприклад, на яйці в фіналі можна помітити символи лабіринтів. Мовою деяких індіанських племен Америки вони означають Мама і Дочка.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий