29 травня вітчизняні медіаособи, за якими ми звикли спостерігати в гумористичних, музичних, спортивних та інтелектуальних дуелях, зійдуться в одному боксерському рингу. Учасники проекту «БИТВА!» зробили величезну роботу над собою, щоб показати красивий бій, привернути увагу глядачів, у яких буде можливість внести донат в підтримку свого фаворита під час прямої трансляції. Частину зібраних коштів буде передано медикам, які прийняли виклик вірусу і безстрашно вступили в боротьбу з пандемією.

Найжорсткіші, чесні і непередбачувані бої в п’ятому ONLINE сезоні проекту «БИТВА!» покажуть: Олександр Алієв, Катерина Нікітіна, Олександр Степаненко, Дмитро Зелінський, Микита Вакулюк, Епіфаніо Лопес, Діана Мироненко, OKSI G, Яна Кутішевська, Тетяна Будь, Іван Барбул, Максим Семененко, Марія Беркут.

«Чотири тижні підготовки перед найважливішим боєм, який побачать мільйони глядачів, це буде битва з самим небезпечним супротивником — з самим собою. Всі наші зусилля спрямовані на підтримку медиків в боротьбі з головною небезпекою 2020 року. Разом ми — сила, тільки об’єднавшись, зможемо перемогти пандемію!», — коментує амбасадор проекту Міша Марвін.

Незважаючи на те, що на рингу учасники складуть один одному конкуренцію, в цілому, об’єднаються заради боротьби із загальним противником — небезпечним вірусом. Щоб не наражати глядачів на небезпеку і не порушувати режим карантину, за боями зіркових учасників кожен з вас зможе спостерігати у прямій трансляції ONLINE.

«Ми показуємо, наскільки ми стабільні як проект, адаптивні до будь-якої ситуації, яка відбувається в світі. Частину виручених коштів ми пожертвуємо на забезпечення лікарень необхідними засобами для боротьби з пандемією», — прокоментував організатор проекту Тадеуш Муратов.

Не пропусти найзапекліші бої цієї весни 29 травня о 20:00 ONLINE.

Рубрики: Афиша

Оставьте ваш комментарий