Українські зірки — Melovin, Сергій Притула, Vera Kekelia, Ірина Білик, Андрій Князь, Наталка Карпа, Dzidzio та інші вшанували улюблене свято — День вишиванки (21 травня). Роздивляємось світлини!

Сергій Притула

«Кожного року око радіє, коли дивишся на людей на вулиці: усміхнені обличчя, гарні вишиванки! У мене в колекції є багато вишиванок. Кілька років тому подарували одну глядачі з Сум, також і з інших міст. Тому святкувати маю в чому!»

Олег Скрипка

«Дорогенькі, вітаю вас з Днем Вишиванки! 🌾 Цей славний день масово святкують не тільки в Україні, а і по всіх усюдах. Наше прекрасне свято єднає по всьому світу українців і всіх тих, хто серцем відчуває красу, тепло традиції і любов. Вдягайте святкові строї та милуйтеся вродою світу! Бажаю чудового настрою та проникновенних вражень!»


Наталка Карпа

«З днем вишиванки, друзі!💙💛 Пишаюсь, що українка! Горджусь, що народилась в родині справжніх патріотів, та створила свою,- таку ж! Обіцяю виховувати дітей у патріотичному дусі!»

MELOVIN

Зірка українського шоу-бізу з самого ранку привітав усіх зі святом української вишиванки.

Dorosh

«З Днем вишиванки, друзі! Плекаймо наш колорит та бережімо традиції. Зі святом!»

Dzidzio

«Вітаю з Днем Вишиванки!!! Як Вам моя новенька?»


Соломія Вітвіцька

«З Днем Вишиванки! Люблю вишивані сукні й сорочки, бо в них одразу почуваюся піднесено! Це завжди красиво і доречно❤️»


Onuka

«Свято вишиванки. День, що об’єднує нас навколо українських традицій, які попри бурхливі часи, не втратили своєї краси та величі. З покоління в покоління. Від матері до її дитини. Ми передаємо частину нашого фольклору, звичаїв, історії. Зі святом! Всіх благ і спокою вашим рідним».

Катерина Кухар

«Притягую теплі проміння сонця, одягнувши вишиванку на якій розташована триколірна фіалка, що є символом весни, оскільки зацвітає одна із перших після танення снігу… Ось вона — елегантність по-українськи».

Ірина Білик

Королева української сцени привітала українців не тільки у вишиваному одягу, а й в капелюшку!

Тетяна Мокріді

«Вишиванка – це гарний, модний, практичний і дуже патріотичний предмет гардероба. До речі, на державних прийомах національна одежа прирівнюється до дрес-коду black tie. Також вишиванка – незамінний елемент одягу кожної леді!»

Катерина Бужинська

«Уся наша інтернаціональна родина у вишиванках! свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – вдягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, це свято має глибокий зміст. По всьому світу об’єднуються українці в одній ідеї і показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код. У цей день варто пам’ятати свою національну та громадянську позицію,культурну освіченість та духовну свідомість«.

Юрій Горбунов та Катерина Осадча

«З Днем вишиванки!! Фантастичний одяг колись придумали українці! В вишиванці зручно, красиво і завжди модно!! Моя улюблена — білим по білому». 

Лесик

Христина Соловій

«Сила поколінь у національному одязі. Носіть частіше! Носіть з гордістю!»

Заліско

«…У мене є дві найдорожчі для мене вишиванки. Мамина-вишита бісером, і бабусина- вишита на моє 20-и річчя. Бабуся Марія вишила усім нашим хлопцям у родині. Мені, брату і батькові. Саме у цій вишиванці я найчастіше виступаю на концертах!»

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

«У кожній вишиванці наші національні символи. Хай кожного оберігає на щасливу долю ❤️»

Tarabarova

Анна Олицька

«У 12 років сама навчилася шити собі речі. Костюми, сукні, сарафани – це було моїм хобі. Вишиванки тоді не так були в тренді, як зараз. Але за однією викрійкою я пошила собі сукню, яка була дуже схожа на ту, яка на фото. Пізніше я всюди шукала подібні сукні-вишиванки серед колекцій українських дизайнерів. І ось знайшла!»

Laliko

«Моя первая вышиванка да и ещё такая безумно красивая 😍»

Vera Kekelia

«З Днем Вишиванки, друзі;))) Етніка може бути красивою, стильною і сучасною🥰»

Хаял Алекперов

«Дорогие друзья! Поздравляю вас с Днём Вышиванки — символом украинского народа, который стал для меня за 10 лет почти родным 🙂»

Михайло Присяжнюк

«Я завжди пишався українським народом, в кожному куточку землі, де б я не був, я завжди із гордістю казав і кажу, що я Українець! 🇺🇦 Я знаю нашу історію, знаю скільки всього прожито і пройдено , а ми все одно завжди вихваляємо і пишаємось своєю культурою, відчуваємо свою аутентичність! Ми співаємо наші пісні, читаємо дітям українські казки, вивчаємо традиції та пишаємось нашими героями! А сьогодні день, коли ми з гордістю одягаємо наші Вишиванки! Цей неймовірний витвір мистецтва, який нам подарувала наша українська культура! Особисто я неймовірно щасливий від того, що зараз в світі нашу вишиванку можна побачити вже в багатьох країнах світу».

Максим Узол

«Моя улюблена, вона ж єдина вишиванка практично стерлася на мені, але все ще жива. Я співав у ній більше, ніж на 120 концертах! Так, колись у мене була активна концертна діяльність. Івано-Франківська, з червоно-чорним орнаментом, я її купив років 10 тому в Полтаві. Улюблена – тому що одягалася за 10 секунд і пройшла зі мною і дощі, і сніги. Вона допомагала знайомитися з дівчатами, – стверджує ведучий. – Коли я вчився в коледжі, то співав у народному хорі. Там кожному видавали свій костюм: вишиванка, шаровари, чоботи і пояс довжиною в півкілометра. Ми їздили з концертами в різні міста, на фестивалі, до вишів. І після виступу з хлопцями не поспішали знімати вишиванки. Чому? Тому що до нас потім підходили знайомитися дівчата. А ми лише цього й чекали! Тож вишиванка для нас була своєрідним афродизіаком (сміється)».

Андрій Князь

«Для мене кожна моя вишиванка має особливе значення, бо вишита з любов’ю, молитвою, позитивом, золотими руками моєї найріднішої людини-мамці Люби! Майже кожна моя вишиванка, з 2000 року об’їздила зі мною пів світу, по гастролях для нашої діаспори!!! З Днем Вишиванки, любі українці!❤️🇺🇦»

Олександр Пономарьов

Лілія Подкопаєва

«Вышиванка -изысканный символ Украины!🌺»

Вікторія Смеюха (НеАнгели)

Navka

Камалія

«У вишиванці закладена культура, історія нашого народу. Вдягни свою улюблену вишиванку та розкажи її історію. З Днем вишиванки!!!😘»

Григорій Решетник

Рубрики: Блоги Зірки

Залиште ваш коментар