А компанію на унікальних онлайн-вечорницях музиканту та лідеру гурту «ВВ» складуть файні дівчата-співачки Христина Соловій, Катерина Павленко (GO_A) та Марина Круть (KRUTЬ).

«Друзі, радий запросити вас на наші ОНЛАЙН VECHORNYTSI/ Антивірусне ворожіння. ВІРТУАЛЬНИЙ БЕНКЕТ продовжується! Місяць засяяв — і всіх обійняв, сон і страхи він відігнав. Все, що згадає дівиця червона, все здійсниться — в цю зоряну ніч. Бо ворожіння прийшло!
Цього разу я зібрав трьох файних українських дівчат, аби провести ОНЛАЙН VECHORNYTSI/Антивірусне ворожіння на щастя, на волю і на добру долю! Бенкет відбудеться за участі зоряних українських співачок — Христини Соловій, Катерини Павленко (G_A) та Марини Круть (KRUTЬ).
23 травня о 20:00 усі зможуть не тільки танцювати під славні хіти, частувати вишукане вино, закусювати, а й перенестися у таємничу атмосферу та насолодитися чудовою компанією. Також усі глядачі зможуть поставити свої питання та гарно провести час!
Трансляція події відбудеться з Концерт Холу VV22 на PlayitPlay.com. Взяти участь у перегляді концерту зможуть усі бажаючи БЕЗКОШТОВНО.
Як і раніше, маємо на меті підтримати своїх прихильників та зібрати кошти для людей старшого віку, якими опікується Благодійний фонд «Життєлюб». — Повідомив подробиці онлайн-вечорниць Олег скрипка у себе в Instagram. А також привітав усіх з Днем вишиванки: «Цей славний день масово святкують не тільки в Україні, а і по всіх усюдах. Наше прекрасне свято єднає по всьому світу українців і всіх тих, хто серцем відчуває красу, тепло традиції і любов. Вдягайте святкові строї та милуйтеся вродою світу! Бажаю чудового настрою та проникновенних вражень!»⠀

Рубрики: Афиша

Оставьте ваш комментарий