KHAYAT представив нову композицію — «Говорила». Це перша робота співака після участі у національному відборі на Євробачення-2020.


«Ця пісня лежала у шухляді понад рік. Був текст, але я не знав у якій музичній формі її подати. У цій композиції я виступаю оповідачем. Це збірна історія, натхненна фольклором та літературою, певними кіноісторіями», — заявив KHAYAT.

KHAYAT: день рождения — с музыкой!

Окрім того, це перший авторський трек KHAYAT, де звучить акордеон. Саме цьому інструментові виконавець присвятив 10 років творчого життя.

«Говорила» – пісня про дівчину, яка була занадто довірливою та велелюбною і через це втратила свою гідність. Слухаємо:

Khayat представив пісню для Євробачення-2020

https://song.link/i/1513542840

KHAYAT (Андрій Хайат) — нове дихання української музики. Суперфіналіст 9 сезону шоу «Голос країни» та фіналіст Нацвідбору на Євробачення-2020, номінант премії YUNA-2020 у категорії “Відкриття року”.

Влітку 2019 року випустив дебютний альбом KHMIL’, у якому поєднав електронну музику, звуки повсякденного життя та народний вокал.

У серпні став фіналістом масштабного проєкту «Українська пісня» (Ukrainian Song Project) .На великому звітному концерті на «Арена Львів» KHAYAT був названий переможцем за версією глядачів.

За композицію OSOKA отримав нагороду у номінаціі «Фольктроніка» на «Українській пісні року». На національному відборі-2020 презентував пісню CALL FOR LOVE, з якою посів 2 місце.

Рубрики: Музика Новини

Залиште ваш коментар