До Дня вишиванки та свого дня народження (24 травня) засновник українського року, вокаліст, автор пісень, лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка заспівав англійською та представив свій новий погляд на пісню «Два кольори». Слухаємо:

«Два кольори» — культова українська пісня, яка була написана ще в 1964 році, в той же самий рік, коли народився Олег. Натхненні рядки «Червоне — то любов, а чорне — то журба» авторства прекрасного пісняра Дмитра Павличка відомі в Україні всім та і далеко за її межами.

Що читає Олег Скрипка?

Олег Скрипка вважає, що це знаковий вірш для українського роду. Але цінності, закладені в ньому, єднають українців з мешканцями усієї планети. Любов до рідної матері, рідного дому, непрості життєві шляхи – поняття відомі усім. Тому Олег вирішив зробити ці геніальні рядки зрозумілі жителям  усіх країн.

День вишиванки став світовою подією, багато міст світу за межами України підтримають це прекрасне свято. Тепер, можна сказати, це міжнародне свято має свій гімн. Та і пісня набула сучасного звучання, тому об’єднає ще і людей різних поколінь.

Олег Скрипка вчить, як правильно тримати келихи

І саме у День вишиванки, 21 травня, відбулась ексклюзивна прем’єра «Two colors» закордоном — на радіо в США, Великобританії та Австралії.

А вже 23 травня Олег Скрипка запрошує на ОНЛАЙН VECHORNYTSI/ Антивірусне ворожіння за участі зоряних українських співачок — Христини Соловій, Катерини Павленко (GO-A) та Марини Круть (KRUTЬ)!

Олег Скрипка запрошує усіх на антивірусне ворожіння!

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий