Її пісні «Ти моє щастя», «Над Україною» та інші стали справжньою окрасою українських весіль і сімейних застіль. Всенародну любов Олена отримала після перемоги в проекті «Голос країни — 8». Після цього вона випустила кілька хітів і не збирається на цьому зупинятися!

— Олено, як змінилося ваше життя за останні два роки, після перемоги в шоу «Голос країни — 8»?
— Моє життя набуло нових значень. З’явилися перспективи і можливості, знайомства з відомими талановитими людьми. Активно розвиваю свою творчу кар’єру. Поступово, але впевнено йду до своєї мети!

— Ваші шляхи з тренером Сергієм Бабкіним, в команді якого ви були, розійшлися, чи ви підтримуєте з ним творчий зв’язок?
— Ми продовжуємо спілкуватися. І я знаю, що в будь-який потрібний мені момент можу звернутися до нього за порадою. Нескінченно рада нашому знайомству. Такі люди зустрічаються дуже рідко!

Несподіване натхнення

— Як народжуються ваші пісні?
— Натхнення приходить, коли його зовсім не чекаєш. Його неможливо спровокувати. Це те, що дано нам Богом! Тому в кожну пісню вкладаю серце, душу, всі свої переживання. Моя дебютна авторська робота – пісня «Над Україною» — це був мій перший, але впевнений крок до мрії. Люблю Україну і пишаюся нею. Тому мені б дуже хотілося, щоб ця пісня несла з собою тільки радість, любов і світло. До речі, шикарну танцювальну постановку для кліпу зробив Національний академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського.
Багато в чому мені допоміг талановитий композитор і музикант Михайло Безушко (вокаліст нового проекту MAD HEADS «Українска». — Прим. ред.). Ми разом працювали над композиціями «Над Україною» і «Не тримай».

— Чи згодні з тим, що якщо немає грошей у артиста для розкрутки, то немає і можливості розвивати його талант?
— Безумовно, фінанси відіграють не останню роль у нашій справі, але я вважаю, що на все свій час і пора. Ти можеш бути дуже багатим, але при цьому не мати вірних слухачів. А можеш мати лишень 100 гривень у кишені, викласти відео в соціальні мережі і стати популярним за один день! Тому вірю в долю і знаю – для кожного є своя дорога в житті, якою ми повинні гідно пройти.
Звичайно, зараз у мене більше можливостей, концертів, виступів. Але окрім того, що я люблю дарувати людям пісні, також обожнюю ділитися своїми знаннями з учнями, яким викладаю вокал. Найбільше щастя, коли ти бачиш, що люди вчаться і роблять успіхи завдяки тобі.

— Батьки в усьому вас підтримують?
— Я народилася і виросла в звичайній родині, де ніколи не було розкоші і великих статків. Батько працював на меблевій фабриці, мама робила ремонти на замовлення. Доводилося спати на мішках з цементом, щоб заощадити і не витрачати кошти на дорогу в інше місто. Щоб їм було легше, я з 12 років працювала, виступала в ресторанах по 7-8 годин. І не відчувала втоми, оскільки займалася улюбленою справою – співом. Але, незважаючи на всі труднощі, батьки завжди знаходили можливості для нашої з братом творчості. До речі, це саме він підштовхнув мене до участі в «Голоcі країни». Ми їздили за кордон, на вокальні конкурси, збирали кошти на пошиття концертного вбрання, аранжування і т. п. Я безмежно вдячна своїй родині за те, що вона у мене є. І з впевненістю можу сказати, що батьки у мене золоті!

Сила слова

— Може, ви вже й заміж встигли вийти?
— Ні, я поки незаміжня. Але ми вже плануємо весілля.

— Як познайомилися?
— Ми з Сашком зустрілися в кафе. Він мені відразу сподобався. Сидячи з подругою за столиком, я заради сміху сказала: «Він буде мій». Саме тоді зрозуміла, що таке сила слова. Саша запросив мене на танець – і з того моменту ми вже вісім років разом! Хтось запитує, чому, мовляв, не одружитеся, а нам абсолютно все одно. Коли у відносинах панує щастя, не потрібні формальності!

— Чи готові ви брати участь в інших талант-шоу?
— Я не прихильниця, та би мовити, «Веселих стартів», щоб стрибати з проекту в проект. І не спортсменка, щоб брати участь у багатьох конкурсах і колекціонувати перемоги. Краще творити, знаходити натхнення, любити і добре робити свою справу, радувати глядачів новими яскравими хітами.

— Як проходить ваш карантин? Активно працюйте над новим матеріалом чи влаштували собі канікули?
— Пишу пісні, які ви зовсім скоро почуєте! Плануємо щось грандіозне і дуже сподіваємося, що все вийде.

Біографічна довідка
*Олена Луценко народилася 27 червня 1997 року в Білій Церкві, Київської області.
*Вперше виступила на сцені, коли їй було 5 років. А вже в 6-річному віці дівчина завоювала 1-е місце на місцевому конкурсі.
*Навчалася в коледжі Дніпропетровської музичної академії імені Михайла Глінки на естрадно-джазовому відділенні, продовжила освіту в Київському національному університеті культури і мистецтв.
*У вільний час захоплюється художньою фотографією.

Рубрики: Интервью

Оставьте ваш комментарий