Львівський рок-гурт «Шосте Чуття», відомий своїми хітами «Скаже вона», «Танцюй», «Студентські роки» та іншими, презентував свій третій альбом — «Безмежність». А фронтмен колективу Михайло Бучковський поділився з TG ексклюзивними фактами…

В житті гурту «Шосте Чуття» відбуваються важливі зміни. Ми до них наважувалися дуже довго. На такі зміни здатен не кожен, це важко психологічно і морально. Ми вирішили зайнятися лише творчістю. Відкинути всі професії, роботи і присвятити час музиці, як основному способу заробітку і скерувати всі свої сили в цьому напрямку, в напрямку шоу бізнесу. Першим кроком був переїзд до Києва. Ми довгий час жили на два міста: Львів і Київ, і зрозуміли прийшов той час, коли потрібно вийти із зони комфорту і зробити вибір. Ми його зробили на користь столиці. Вихід із зони комфорту це єдиний стимул досягти успіху. Він найжорстокіший, але ефективний. Зараз починається новий етап в творчості гурту і скоро слухачі дізнаються про всі зміни.

Вже у вересні ви побачите зміни у творчості гурту. Ми готуємо дещо особливе і нове. Зараз ми активно у Києві працюємо з саундпродюсерами, авторами — професіоналами у своїй справі. У нас крута команда і результат не за горами. В якийсь момент ми зрозуміли, в якому напрямку нам рухатися і як правильно потрібно організовувати робочий та творчий процес. Коли це все формується — це означає, що ми на правильному шляху.

Гурт «Шосте чуття» презентує найліричнішу композицію «Твій Hello»

— Гурт «Шосте Чуття» випускає та презентує свій авторський альбом «Безмежність». Насправді, ми його хотіли презентувати ще в середині березня і дати концерти у найбільших містах України. Карантин порушив наші плани. Та ми зрозуміли, що чекати немає сенсу і тому випустили авторський альбом. А також зробили «Безпечний концерт» в центрі рідного міста Львова. Ми думали це зробити у Києві. Але так як всі порозїжджалися з Києва це реальніше було організувати у Львові. На балконах на відстані більше 2 метрів один від одного ми зіграли такий незвичайний концерт. Це був експеримент для нас. Цей сюжет показали в новинах ТСН. Всі люди з сусідніх будинків, повиходили на балкони, повідкривали свої вікна і співали разом з нами.

У мене з‘явилося нове заняття на карантині. Проект «Українська пісня/Ukrainian Song project” запросили мене до співпраці. А саме ведучим онлайн-інтерв‘ю-марафон з відомими особистостями, творцями українських пісень, українського шоу бізнесу. Це був крутий досвід і ще більш крутіше спілкування з артистами. 30 днів — 20 інтерв‘ю. Це вже була як справжня робота, тому я і хвилі не мав задуматися про карантин. Я надихнувся всіма співрозмовниками. З проектом «Українська пісня/Ukrainian Song project” ми вже скоро теж готуємо новий проект з зірковими гостями.

Вже після послаблення карантину гурт «Шосте Чуття» відзняли відео на пісню «Твій Hello”, прем‘єра якої відбулася 18 травня. Кліп зараз в процесі монтажу. Ми знімали за Львовом. Взяли в оренду будиночок, і мінімальною командою виїхали за місто і там відзняли відео кліп. Відкриємо вам ексклюзивну інформацію😉. Головною героїнею відео стала співачка та ведуча Tanya Li. Сюжет кліпу дуже концептуальний з крутою графікою і задумом. Вже на початку літа цей кліп зможуть всі побачити🔥

Шосте Чуття активно співпрацює з організацією U:REPORT від Unicef. Ця співпраця триває вже більше року. Я особисто об’їздив разом з волонтерами, амбасадорами проекту всю Україну, більше 30 міст України з лекцією “Творче життя без страху” для студентів, школярів, молоді. Я зустрічався з молодими людьми, які зараз на порозі вибору професії, роботи, пошуку себе і розповідав їм свою історію, історію гурту, що ми перейшли у цьому житті, як потрібно іти до мети і не здаватися ні в якому разі. Після лекцій мені приходило багато повідомлень у соцмережі, і я зрозумів, що ця діяльність, волонтерська, благодійна надихнула і мене. Інколи важко повірити, що ти можеш впливати на зміни чийогось життя. Я збираюся продовжувати таку діяльність і співпрацю з організацією U:REPORT від Unicef, адже це не лише добра справа це вже для мене як місія.

Прем’єра від гурту «Шосте Чуття» — «Безмежність»

Від концертів у маленьких закладах до стадіонного виступу… Здавалося це нереально, це лише у фільмах. Але напевно наші бажання були сильнішими за все. Ще два роки тому я був на концерті Океану Ельзи і мріяв стояти на сцені  Арени Львів перед тисячною аудиторією. І через декілька днів я побачив оголошення прийому заявок на проект “Українську пісню/Ukrainian Song project”. Ми відразу вирішили подати заявку на цей проект, але у дату проведення проекту в нас уже був запланований концерт. Звісно відмінити концерт вже було неможливо. Тому саме в цей рік ми прогавили можливість участі у “Українську пісню/Ukrainian Song project” ! Та як тільки знову оголосили прийом заявок, ми відразу ж не чекаючи записали нову пісню і подали її на проект. “Шосте Чуття” пройшли відбір і виступили на сцені Арени Львів. Ось бачите, тепер не тільки Вакарчук співає на стадіоні. Виступ на такій великій сцені — хороший досвід для нашого гурту.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

— Ми мріємо про концерти після карантину. Ми вже маємо свою публіку, шанувальників, адже об’їздили 2 всеукраїнські тури, виступали у закладах у найбільших містах України, а у Львові зібрали найбільший в Західній Україні концерт хол. Зараз маємо на меті після остаточного виходу з карантину планувати концерти. Для нас це важливо як і для кожного музиканта в Україні.

Оставьте ваш комментарий