В останні дні травня композитор та бітмейкер Микола Хшановський презентував свій другий альбом електронної музики. MusicDyer (творчий псевдонім Миколи) завжди шукає нові форми мистецької реалізації, тому цього разу ніякого техно і хаусу: композитор демонструє зацікавлення естетикою Lo-Fi.

Альбом «One Day of Lo-Fi» представляє собою поєднання традицій сhill out та hip-hop музики, приправлені lo-fi фільтрами, вкрапленнями діалогів із культових кінострічок та характерним шумом старих магнітофонних плівок.

«Почалася ця історія ще на початку березня, коли один із моїх постійних замовників попросив мене написати два коротких демо треки в стилі онлайн трансляцій таких відомих ютюб каналів як ChilledCow, Steezyasf*ck чи Chillhop Music. Коли треки були готові, мені відповіли, що їм вони не підходять. Коли я попросив пояснити чому, відповідь виявилася настільки недолугою та абсурдною, що зараз лишається тільки посміятися. Звичайно ж тоді я кілька днів ходив обурений, але треки звісно не видалив. Більше того, пізніше я їх допрацював і поставив собі за мету написати цілий альбом з подібною музикою, а трансляції тих каналів слухаю й досі. Тим паче, коли ввели карантин, і в нас усіх з’явилося багато вільного часу, зокрема для теплих спогадів про минуле, lo-fi видався мені дуже актуальним стилем. Адже його суть полягає у ностальгії, у наслідуванні звучання старих вінілів, а також касетних плеєрів, котрі часто «зажовували» плівку і взагалі досить кепсько відтворювали низькі та високі частоти. Але все ж щось дуже душевне і тепле було в тому звучанні», – розповів MusicDyer.

 

Повна тривалість звучання альбому – 30 хвилин. Він містить у собі 6 треків, в яких автор змальовує атмосферу певного відрізка дня відповідно від сходу до заходу сонця:

  1. Digital Sunrise
  2. Morning Beat
  3. La Siesta
  4. Afternoon Melancholy
  5. Evening Mood
  6. Night Vibe

Слухаємо:

Хшановський  Микола – композитор, бітмейкер, музикант. Автор музики найрізноманітніших напрямів та жанрів: сучасна класика, електроакустика, акусматична музика, музика для театру, музика для об’єктів, хаус, техно, хіп-хоп, треп, диско, ґлітч, edm, dancehall, minimal, psychill, lo-fi.

Засновник мистецького дуету «WordOfBeat», де він разом із Сергієм Шаіповим оригінально поєднують сучасну музику й поезію.

20 лютого цього року Микола випустив свій дебютний альбом електронної танцювальної музики «Терпсихора».

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий