Нещодавно ми мали розмову із популярним молодим блогером Дімою Варваруком, де він розповів про набуття популярності, своїх персонажів, а також трохи про особисте. Сьогодні — продовження розмови про найбільш відомий проект Діми — Ютуб-канал Silrada, який зробив хлопа з Рожнятова зіркою. 

Топовий блогер Діма Варварук — про Dzidzio, іnstaБабцю та зозульок

— Чим для тебе є проект Silrada?

—  Це саме командний простір, у якому я можу себе реалізувати в багатьох аспектах : режисер , сценарист, актор. Саме в ньому відкривається моя душа і я отримую найбільше задоволення від процесу зйомки.

— Які роботи з цього проекту для тебе є визначними?

— Визначні роботи для мене наразі тільки ті які набрали найбільший резонанс як от  ”Валентинка” або ж ”Москивич”.

— Чи був фідбек від артистів, пародії, на яких ви робили?

— Так, були. Єгор Крід дивився нашу пародію під час прямої трансляції , йому дуже сподобалась та сказав що україньська мова дуже класна . Також був Мевл який негативно відреагував та кинув страйк (скаргу) на наше відео , на щастя ми це питання вирішили мирно і все гаразд.

— Яка команада працює над цим проектом?

— В нашій команді 6 людей, кожен має свою функцію: хтось пише сценарій, хтось пише текст до пісні, далі сам голос проекту, режисер, актори та відеооператори.

— Як з’являються ідеї для створення пародії та хто пише сценарії?

— В основну сценарієм займаюсь я з Назаром та Миколою. Бувають випадки реальних історій, які просто ми вже доповнюємо та довершуємо. Якщо підсумувати, то зконтактовуємось всі разом чи збираємось колективом і обдумаємо, пропонуємо ідеї.

Український блогер Діма Варварук презентував авторський хіт

— Чи плануєте випускати повнометражні фільми в рамках цього проекту? 

— Ми думаємо над цим , проте це дуже далека перспектива, тому що є вимоги до яких ми наразі ще ростемо: професіоналізм , велика команда , фінанси  та інше. Ми зняли короткометражний фільм за 5000 грн, опублікували його , яким він вийшов нехай оцінюють глядачі , але загалом процес дуже цікавий.

— Пригадай перший коментар, який зявився одразу після випуску першого відео з твоєю участю ? 

— Цитую дослівно: ”Не всіх дурних війна забрала”. Відео було жахливе але кумедне.  Це було моє перше відео і припало воно на конкурс від Dzidzio. Багато часу з того моменту пройшло.

 

Рубрики: Интервью

Оставьте ваш комментарий