Фасоване, вакуумоване чи з вітрини? Журналісти проекту «Таємний агент» (Новий канал) дізнались, яке м’ясо купувати безпечніше.

З усіх продуктів в Україні найчастіше дорожчає м’ясо. При цьому попит на нього не зменшується. Зазвичай люди йдуть за шматком яловичини чи свинини у супермаркети великих мереж. Журналістка проекту «Таємний агент» (Новий канал) Олена Зборовська разом із м’ясником Віталієм Бондарем перевірили якість продукту в одному зі столичних маркетів.

«Таємний агент» – боляче і шокуюче! Що чекати у новому сезоні?

– Ми взяли два шматки м’яса, які лежали на вітрині холодильника, – розповідає Олена. – Вирізка на вигляд була свіжою. Вона мала рожевий колір і приємний запах. А от на грудинці виявили вже засохлу кров. Зазначу, що м’ясо з кров’ю може зберігатися не більше 24 годин. Адже у цих місцях починають розмножуватися бактерії. Більше того, грудинка була на дотик липкою. Це означає, що м’ясо несвіже.

Потім Олена та Віталій перевірили якість фасованого м’яса, яке, за словами покупців, купляти зручно. Кажуть, що воно акуратно порізане на шматки і запаковане з різною кількість грамів, щоб легше було вибирати.

Дитячі санаторії, аеропорти та хостели: «Таємний агент» готує нові розслідування

– М’ясо, яке не продали на вітрині, наступного дня обрізають та запаковують, – розповідає Віталій. – Звісно, що продукт виглядає свіжим з обрізаної сторони, яка лежить догори. Але ми не можемо його роздивитися з інших боків.

А й справді, фасований шматок, який взяли Олена та Віталій, зверху виглядав свіжим. Та збоку вже був коричневим, кістка ж – узагалі зеленкуватого кольору. Віталій каже, що за кілька годин позеленіє і м’ясо.

До речі, якщо ви все ж вирішили купити розфасоване м’ясо, то краще обирайте вакуумоване. Адже воно зберігається свіжим більше десяти днів.

Сьогодні о 19:00 прем’єра програми «Таємний агент» на  Новому каналі.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий