Розпочалися зйомки фільму «Рись» — спільного проєкту FILM.UA Group і телеканалу «Україна».

В стильному кафе на Подолі були відзняті перші кадри фільму. Потім за традицією режисер проєкту Роман Ткаченко розбив тарілку, що символізує початок зйомок, і побажав команді натхнення і творчих успіхів.

Також режисер розповів про новий фільм:

«Це мелодрама про красиву сильну любов. Для справжніх почуттів не існує ні відстаней, які розділяють закоханих, ні років, проведених поєдинці, ні обставин, що завжди всупереч… Додам, що головна героїня Марина витримає і розлуку, і зраду, але в підсумку знайде щастя…»

У цій історії на першому плані — відносини людей і емоції. Пристрасть, зради, відступництво, прощення і любов — ось основні сюжетні теми.

У головних ролях знімаються актори Анастасія Іванова, Влад Никитюк, Анастасія Цимбалару, Прохор Дубравін та ін.

Зйомки будуть проходити в столиці і області. Серед локацій — Хрещатий парк, заміський дитячий табір і ін. І оскільки головна героїня — лікар-кардіолог, в кадрі буде і клініка: зйомки відбудуться в павільйоні і в реальній лікарні.

Сюжет: Вони познайомилися в літньому таборі, коли їм було по 14. Красуня Анька, довжелезний Сашко і Рись. Точніше — Марина Рисєва, але через прізвище і руде волосся Сашко відразу прозвав її Риссю. Трійця не розлучалася все літо. А потім Марина зрозуміла, що закохалася у Сашка. Ось тільки він на той час почав зустрічатися з Анькою. Літо скінчилося, і разом з ним завершилась і ця дружба.
А за десять років Марина, студентка медичного вишу, випадково зустріла своє перше, невдале кохання Сашка. Вони одружилися і були щасливі. Рівно до того моменту, коли в житті Сашка знову не з’явилася Анька, яку він любив всі ці роки. Марина відразу зрозуміла, що боротися немає сенсу. Вона просто зібрала свої речі і пішла.

Марина стала одним з найкращих кардіохірургів країни, зустріла гарного хлопця і вийшла за нього заміж. А через багато років доля знову звела всіх трьох разом….

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий