Прем’єра серіалу відбудеться влітку цього року на каналі Divinity.

Костюмована драма «Кріпосна» стала першою українською багатосерійною драмою, яку придбав іспанський телеканал. Раніше на іспанському каналі E-Energy відбувся успішний показ детективного серіалу «Нюхач».

Divinity є одним з каналів телекомунікаційної компанії Mediaset España, яка своєю чергою є дочірньою компанією найбільшого італійського бродкастера Mediaset.

«Ми дуже раді, що багатосерійна українська костюмована драма захоплює глядачів у всьому світі, адже це досить складний жанр. Приємно доводити, що популярністю тішаться вітчизняні проєкти самих різних форматів. Сподіваємося, що іспанські глядачі також високо оцінять «Кріпосну» і стежитимуть за складною долею головної героїні так само пильно, як глядачі України чи Польщі», – коментує Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution.

Ксенія Мішина стане першою героїнею нового реаліті «Холостячка»

Прем’єра першого сезону «Кріпосної» відбулася навесні 2019 року в Україні на каналі СТБ. Серіал надзвичайно сподобався глядачам, він установив відразу декілька рекордів за часткою, ставши найкращим серіалом березня серед українських телеканалів за останні 6 років.

Далі естафету перейняла Польща, де завдяки величезній популярності було продемонстровано два сезони серіалу поспіль на TVP1. Проєкт отримав тисячі фанатів та рекордні показники переглядів. «Кріпосна» стала найкращим серіалом місяця в Польщі, а канал очолив топ рейтингів.

Сериал «Крепостная» в Польше называют феноменом

Серіал уже побачили в Литві, Казахстані, Росії та Білорусі. Права на показ «Кріпосної» також були продані до Японії (A.K Compamy), Чехії (Prima TV), Словаччини, Угорщини, Болгарії (BNT), Латвії, Естонії, Грузії, територіях Латинської Америки та країн колишньої Югославії. Крім того, «Кріпосну» розміщено на найпопулярнішому VOD-сервісі Amazon Prime, де його можуть подивитися глядачі з території Північної Америки.

«Крепостная»

Синопсис: Катерина красива, розумна і волею своєї хрещеної матері вихована як справжня панянка. Але для всього світу вона — лише чужа власність, кріпачка найбагатшого поміщика в Ніжині Червінського. У боротьбі за свою свободу і право бути щасливою їй доведеться пережити смерті найближчих людей, стати власністю жінки, яка її ненавидить і мріє вбити, вижити під час народного повстання, врятуватися від переслідувань маніяка і знову тікати від того, хто хоче отримати її більше всього на світі. Що чекає Катерину в кінці такого страшного і виснажливого шляху до свободи?

У головних ролях: Катерина Ковальчук, Станіслав Боклан, Олексій Яровенко, Олеся Жураковська, Анна Сагайдачна, Ксенія Мішина, Михайло Гаврилов, Юлія Ауг, Марк Дробот, Ольга Сумська, Наталка Денисенко, Слава Красовська, Тарас Цимбалюк, Інна Рощина та інші.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар