Співачка Ikstina після того як гучно увірвалася в музичний шоу бізнес з піснею Señorita, презентує нову іспано-українську композицію Un Dos Tres.

Співачці близькі іспанські традиції і сама мова, адже дівчина довгий час жила та навчалась в Іспанії та знає всі секрети цієї колоритної країни. Кожна пісня Ikstina — це пережита історія, момент, подія:

«Справжнє кохання, як ураган — вривається у життя раптово та з наслідками. Часом, навіть не встигаємо порахувати до трьох. Невидима іскра за секунди розпалює пожежу, що палко гріє душу. Далі — залежність від цього тепла. Пісня “Un Dos Tres” квінтесенція таких почуттів», — розповідає співачка.

Герої пісні — він— пристрасний, брутальний, небезпечний герой улюбленого роману.

Вона — chica mala або погана дівчинка: яскрава зовнішність, татуювання та зухвала поведінка. Їхнє поєднання справжній соус чилі. Швидко звикаєш до гостроти кохання, і поливаєш ним «життєві страви».

Нова музика: Ikstina, Anis&Tomitski, Леся Нікітюк та PATSYKI Z FRANEKA, Kalush

П’янкий вокал, сексуальний реп, пристрасна історія = нова + водночас справжня іспано-українська лірика Ikstina . Un Dos Tres — трек, який перенесе вас на берег океану Латинської Америки.

Музика, саундпродюсинг — Роман Непомящий
Слова — Ігор Татаренко

 

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар