Щодня з 9 по 12 червня о 12:30 суспільний телеканал UA: Культура пропонує поринути в чарівний світ дитинства разом із казками, перевіреними часом. Давні добрі історії про фантастичні перетворення й перемогу добра над злом в екранізаціях доцифрової епохи варто дивитися всією родиною, щоб поспілкуватися після перегляду й порівняти враження.

  • 9 червня — «Вероніка»

Музичний фільм-казка про пригоди п’ятирічної Вероніки, яка на день народження отримала від феї чарівну торбинку. Коли дівчинка не захотіла ділитися подарунком із друзями, торбинка втекла від неї. Щоб знайти її, Вероніка вирушає до лісу, де на неї чекають нові відкриття. Казкові звірята навчили дівчинку доброти, взаємодопомоги й справжньої дружби. Та чи повернеться до Вероніки чарівна торбинка?

  • 10 червня — «Король Дроздовик»

Про красу принцеси Анни, доньки короля Матуша, чув увесь світ. Свататися до неї приїжджають найповажніші принци й вельможі. Однак примхлива красуня лише насміхається із залицяльників. Терпіти витівки доньки королю вже несила, і він видає Анну за бідняка-волоцюгу. Але саме тут історія тільки починається.

  • 11 червня — «Хоробрий кравчик»

Казка, у якій король не завжди розумно править королівством, суддя не завжди судить, як велить правда, а бути хоробрим не завжди значить перемагати силою. Кравець Саймон мало схожий на супергероя, він лагодить одяг і мріє про подвиги. Убивши одним ударом сімох мух, він повірив у те, що зможе здолати будь-кого. Кравець вирушає до королівського палацу, щоб звільнити королівство від страшних велетнів і звільнити принцесу. Та справжня сила хороброго кравця — не в сталевих м’язах і рішучому ударі, а в кмітливості, допитливості й доброті, яких так бракує в королівстві.

  • 12 червня — «Спляча красуня»

Відома історія про принцесу, на яку наклала закляття лиха фея — юна красуня має померти від уколу веретеном. На щастя, добра фея пом’якшила вирок — принцеса не помре, лиш засне на сто років разом з усім замком. Король відчайдушно намагався вберегти доньку від справдження закляття, та життя неможливо спинити, як і любов, що має розвіяти злі чари й врятувати принцесу та її королівство.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар