Виконавиця Ната Жижченко, яка виступає під творчим псевдонімом ONUKA, поділилася із шанувальниками ніжним фото свого первістка, якого декілька тижнів назад подарувала коханому чоловікові – саундпродюсеру Євгену Філатову (The Maneken).

«Ой світ ясний
Поясни мої сни
В темному місці вони
Заквітають вночі». – Ось такими віршованими рядками підписала артистка фото малюка у Instagram.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Якось в одному з інтерв‘ю на питання — «Який твій ідеальний день», Ната відповіла — «Це день коли випав перший сніг. Або день, коли не потрібно нікуди поспішати». Вчора, ми не поспішаючи говорили, фотографувались і спокійно проводили час. Говорили про карантин, появу сина, нашу минулу зйомку, друзів, природу довкола, та й просто про життя! Це цінно коли так легко! Коли так спокійно! Коли про почуття й любов!» — Поділилася емоціями сімейний фотограф Даша Щастя (happydarina), яка проводила фотозйомки.

«Вістка про народження Сашка у медіа могла б конкурувати з виходом одразу усіх майбутніх релізів нашого гурту. Нам буквально обірвали месенджери з привітаннями, і я не втомлюсь дякувати за ці теплі слова. Щоправда, дехто все ж наголосив, що вагітність ми тримали у секреті. І тут одразу в голові виникає питання стосовно законності цієї таємничості. Все ж, на мою думку, деякі аспекти свого життя ти маєш залишати поза своєю публічною діяльністю. Ба більше, відверто, ні я, ні Женя аж ніколи не прагнули стати українськими Кардаш’янами і займатися просуванням своєї творчості у режимі реаліті. Для свого слухача мені понад усе хотілося б лишитися музикантом, а не активною дописувачкою соцмереж чи радницею з хатніх питань. Для мене ці стосунки з вами найдорожчі саме тому, що ви розділяєте зі мною любов до музики. Ніякої секретності, лише пріорітетність». – Наголосила ONUKA.

Рубрики: Блоги

Залиште ваш коментар