Номінантка премії «Золота Жар-птиця» та молода матуся Наталка Карпа наважилась показати усій країні кадри з особистого життя у новому кліпі «Долею поцілована».

«Я дуже довго вагалась над  ідеєю відеороботи, адже розумію, наскільки це особисте. Коли пісня «Долею поцілована» вже  була готова, я зрозуміла, що прийшов час показати те, чого раніше ніколи б не наважилась винести на загальний розсуд.

Наталка Карпа: «Якщо перше слово доньки буде «тато», я не здивуюсь»

Я щаслива жінка! Останні роки в моєму житті відбуваються  справді знакові події. Я отримала два нові статуси — дружини та матусі. І  зрозуміла, що щастя — це не лише коли все добре, але і тоді, коли в усіх життєвих негараздах усвідомлюєш, що ти не одна, в тебе є опора, підтримка і щирий співрозмовник, і це все в одній особі — мого чоловіка!!!

Щастя- це народження дитини, це недоспані ночі, через які проходять усі матусі, адже ти розумієш, наскільки  потрібна своєму маленькому комочку такого великого щастя.

Наталка Карпа презентує перший сингл після народження донечки

Дивимось:

Найтеплішим фрагментом кліпу стали реп-рядки, в основу яких увійшли значимі для артистки слова. Цей текст був власноруч написаний Наталкою в пологовому будинку під час довгоочікуваного   народження донечки:

Прилетіла лелека, здалека здалека.
Принесла щастя для Карпулі та Джека.
Чорнодзьоба лелека!!!
Маленька ніжність спить у візочку. 
Я дякую Богу за щастя, за дочку.

Сюжет відеороботи — це розвиток подій від початку стосунків з чоловіком Євгеном Тереховим (позивний «Джексон») до одруження та народження донечки Злати.

Наталка Карпа подчиняется генералу в пеленках

«Я розуміла, що атмосфера кліпу має бути дуже особливою, адже пісня для мене надзвичайно знакова, кожне слово у ній відгукується із моїм душевним  станом, і писалась вона  у стані  якогось особливого блаженства та в повній ейфорії щастя. Ми завжди є те, про що ми думаємо і що говоримо… Я вважаю, що якщо я буду говорити про щастя  —  воно автоматично буде притягуватись, буде притягуватись той позитив, яким я готова ділитись. Це правило бумеранга!!!»

Режисером кліпу став Володимир Шурубура. Автори пісні — Олександр Корж  та Нана Ковальова. Саме з ними були створені і попередні роботи Наталки Карпи “Сонцезалежна” та “Гойдай”.

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий