Ведучий реаліті «Екси» та суддя шоу «Хто зверху?» (Новий канал) розповів про один зі своїх найулюбленіших видів водного спорту.

Леся Нікітюк, Олександр Педан та інші зірки – про переїзд до Києва

Те, що українці поки що не можуть мандрувати за кордон, не заважає їм сповна насолоджуватися літом. Однією з переваг цієї пори року для Олександра Педана є заняття водними видами спорту. Такими як SUP-бординг, наприклад.

– На «сапах» сьогодні катаються всюди. Дуже популярна штука, – каже ведучий реаліті «Екси» та суддя шоу «Хто зверху?» – проектів, які не один рік з успіхом показує Новий канал. – В принципі, це дуже доступний вид спорту. Дошку можна навіть купити – вона вартуватиме від 5-6 тисяч гривень. Або ж брати в оренду. У Києві є п’ять точок, де легко знайти потрібне спорядження. Я впевнений: якщо загуглити, то можна відшукати сапи у кожному місті.

Рагу з кролика по-педанськи (рецепт)

Перевага цього спорту в тому, що особливих навиків для катання не потрібно. Важливо просто не боятися води і вміти зберігати баланс.

Олександр Педан — дизайнер! Телеведучий випустив колекцію одягу

– Не треба бути суперсерфером, щоб кататися на сапі, – з усмішкою розповідає Олександр Педан. – Навчитись можна навіть за годину. Розповім, як це робиться.

  1. Спочатку стаємо на сап колінами. І гребемо веслом. Управління дуже просте – гребеш від себе – пливеш вперед, гребеш у зворотній бік – гальмуєш.
  2. Коли відчули баланс, обережно стаємо на ноги, спираючись на руки. Це нагадує асану «собака мордою донизу». SUP розшифровується як stand up pedal, тому кататися треба стоячи.
  3. Кайфуємо! І пам’ятаємо: якщо йде хвиля, зустрічати її треба носом.

Ведучий Нового каналу полюбляє катати на сапі своїх дітей, і навіть його чотирилапа улюблениця Лаві завжди охоче складає йому компанію.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий