Цієї неділі, 21 червня, відзначається День батька. Ведучі Нового каналу Сергій Притула, Олександр Педан і Олег Кензов розповіли, як їх змінило народження дітей.

Олександр Педан, ведучий реаліті «Екси»

– Батько – це найголовніша місія, яку я зараз виконую. Намагаюся дати дітям якомога більше досвіду, уваги, тепла. Як відомо, більшість наших проблем родом з дитинства: від того, що людину в дитинстві недолюбили або не дали достатньо уваги. Діти дали мені величезну мотивацію в житті. Все, чим я зараз займаюся, роблю не для себе, а для щасливого майбутнього сина і доньки.

Як навчитися кататися на SUP-борді? Майстер-клас від Олександра Педана

Сергій Притула, ведучий шоу «Діти проти зірок», «Хто зверху?» «Вар’яти-шоу»

– Поява дітей автоматично розвиває у тобі терплячість та наполегливість. Ну, і ще трошки «мімімішність» (усміхається). А от строгість у вихованні залежить не від ґендеру, а від поведінки. Коли Дмитрові виповнилось 2-3 роки, якісь зауваження були ідентичні тим, які зараз робимо Соломії. Звісно, що на даному етапі до Дмитра я більш вимогливий хлопцеві 11 років. Це вже той вік, коли багато моментів у поведінці, в побуті, у розподілі власного часу мають бути ініційовані ним, а не дорослими.

Сергій Притула – про життя в Києві та орендовану квартиру: «Це був дурдом»

Олег Кензов, ведучий реаліті «Кохання на виживання»

– Після народження доньки я став надто сентиментальним. Але як є. Кожного разу, коли бачу її, «пливу» від щастя. Вона для мене найкрасивіша! Евеліна – дуже творча дівчинка. Зараз посилено займається гімнастикою, малюванням. Я беру її на концерти, вона танцює зі мною на сцені. Це йде їй на користь. Таким чином я її соціалізую. Після спілкування зі мною вона ще більше розкривається – це я вам говорю вже як психолог за освітою.

Олег Кензов в школе сидел за одной партой с мамой

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар