Він її любить за ноги, а вона його – за очі! Оля Полякова разом із Дзідзьо ділять не тільки сцену, а й український кінематограф. Артисти разом знімаються у новій комедії «Зірки за обміном». Марія Мельник і Григорій Герман у «Ранку з Україною» на каналі «Україна» розповіли, чому Дзідзьо сумнівався, чи варто йому погоджуватись на цей проєкт, чим доведеться мінятися артистам одне з одним і за яких умов Оля Полякова погодилась би на стосунки із жінкою.

Оля Полякова похвасталась уловом

За сюжетом герої Олі Полякової і Дзідзьо – також артисти. Одного дня вони міняються тілами і їхнє життя кардинально змінюється. За розкручену тему українці взятися не побоялись, адже саме у нас такої історії ще не знімали. Хоча Дзідзьо сумнівався, чи варто йому брати участь у цьому проєкті.

«Я взагалі не відразу погоджуюсь. Тут так само, але Міша Ясинський мене переконав, що це буде цікаво. Я завжди знімав свої фільми, а тут я прийшов і знімаюсь з іншою командою, і для мене це великий досвід», – зізнався Дзідзьо.

Хто знає, чи був би взагалі цей фільм, якби Дзідзьо відмовився, адже на головну чоловічу роль був лише один кандидат. Кращої кандидатури на головну жіночу роль, ніж Оля Полякова, також не було. Співачка не тільки продовжує штурмувати кіноолімп. «Зірки за обміном» – це дебют для неї, як і для продюсерки. Тож хто, як не Оля, затвердить сама себе на головну роль?

«Я просто розширюю свою владу над світом. Я завжди контролюю всі процеси, навіть якщо я запрошена акторка – все одно лізу у все. Я трошки ширша, ніж постать на знімальному майданчику. Тому для мене це дуже природньо», – зазначає Оля Полякова в програмі «Ранок з Україною».

Як продюсерці, Олі треба було не тільки вирішувати, хто буде грати у комедії, а й думати про гроші. Бюджет комедії – п’ятнадцять мільйонів гривень. Полякова каже: близько третини цієї суми дістала зі свого гаманця. За гроші білявка не переймається. Упевнена, що вклала їх вигідно. «Таке гарне кіно не може не окупитись. Нам може заважати тільки коронавірус. Хочеться, щоб відкрили кінотеатри, щоб люди пішли і подивилися кіно», – зізнається зірка.

Та чи будуть Оля та Дзідзьо досліджувати свої нові тіла – не кажуть. Натомість зізнаються, що б вони робили, якби прокинулися у тілі протилежної статі. «Зайшов у ванну, роздягнувся і дивився б у дзеркало. Довго, цілий день. Трошки би спробував собі, як це», – коментує Дзідзьо.

«Я переспала б із жінкою. Мені завжди було дуже цікаво, як то воно, що вони відчувають», – зізналася Оля Полякова. Та чи реалізують свої потаємні бажання у кіно Оля та Дзідзьо, українці зможуть дізнатися вже у грудні. Саме на цей місяць запланований вихід фільму «Зірки за обміном».

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий