Українка Софія Єгорова продовжує завойовувати золото на міжнародних вокальних конкурсах.  Так, співачка посіла перше місце у дистанційному конкурсі World Vision-2020.  За вихід у фінал боролися понад 720 учасників з 45 країн світу.

София Егорова: «Идет творческий процесс, пока не будет того самого «дзынь»

Участь в онлайн-конкурсі стала цікавим досвідом для Софії, за плечима якої понад 200 виступів на вокальних змаганнях.  Співачка поділилася процесом участі в дистанційному конкурсі: артист подає заявку, надсилає відео з піснею, обов’язково виконаною наживо.  А судді дивляться всі виступи конкурсантів, голосують в два етапи, спочатку вибравши фіналістів, і вже серед фіналістів визначають кращих.

Софія Єгорова представляє Україну на міжнародному конкурсі World Vision-2020

«Для мене формат онлайн-конкурсу -– це новий досвід.  Коли оголосили бали від журі World Vision-2020 і надіслали диплом, де написано «Софія Єгорова, Україна – Перше місце» – я відчула величезну радість та вдячність.  Мені приємно, що міжнародне журі високо оцінило мій виступ і я отримала золото в свою творчу біографію, і для України.  Я вдячна за підтримку своїм слухачам, команді, близьким та рідним.  Хочу сказати величезне дякую організаторам конкурсу за можливість продовжувати творчий шлях і під час карантину!

Після оголошення результатів «World Vision-2020» мене запросили на офлайн-конкурси в Вірменію та Дубай.  Це дуже несподівано і приємно, хоча ще немає точних дат конкурсів, оскільки карантин триває.  Тому поки не хочеться загадувати, коли розпочну підготовку до нових конкурсів.  Хочеться насолоджуватися сьогоднішнім днем!», – розповіла Софія Єгорова.

 Зараз Єгорова бере участь ще в одному дистанційному конкурсі, в Македонії, де минулого літа на конкурсі завоювала спеціальний приз від журі.

У Києві співачка працює над записом дебютного альбому.  А вже днями Софія готує новий музичний сюрприз для слухачів – ремікс на сонячний трек «Ми є любов».

 

 

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий