Модель і художниця Анна Гомонова стала обличчям нового випуску світового глянцю. Українка знялася в декількох вишуканих образах і дала відверте інтерв’ю для L’OFFICIEL BALTIC — міжнародного глянцевого журналу про моду, красу і стиль життя.

Зйомки та інтерв’ю проходили ще до карантину, у відомому Carrousel Du Louvre, у Парижі. Анна розповіла про старт кар’єри моделі, про перепони на творчому шляху та про сучасну моду. Фотосесія для обкладинки видання відбулася в рамках Paris Fashion Week Couture 2020 року, де модель взяла участь у показах світових дизайнерів.

Українська красуня та амбассадор Анна Гомонова взяла участь в показах моди у Луврі (ФОТО)

«Мінімум раз на місяць я беру участь в фотосесіях для відомих брендів. Але, коли мені надійшла пропозиція знятися для обкладинки L’OFFICIEL BALTIC, я відчула незвичайну радість і гордість! Збулася моя мрія та я мала нагоду продемонструвати всю майстерність і досвід для зйомки в дуже стильному і модному журналі!», – поділилася своїми враженнями Анна Гомонова, художниця і модель.

За словами Анни, процес зйомок проходив дуже професійно, без будь-якого напруження або незручності. З моделлю спілкувалися, робили точні коректування, говорили побажання по кадру.

Анна Гомонова нашла подарок в неожиданном месте

«Було дуже комфортно і весело, оскільки як мені подобається сам процес позування. Команда на майданчику прагнула до взаємної, легкої та плідної співпраці. Під час зйомок мене весь час просили зробити суворе обличчя. Але сам процес роботи був дуже приємний і легкий. Чим більше мене просили бути серйозною, тим смішніше ставала ситуація. Зрештою вийшли потрібні, чудові кадри і мій виразний фотопортрет для обкладинки журналу!» – розповіла Анна про зйомку для L’OFFICIEL BALTIC.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Цікаво, що спочатку Анна летіла в Париж на запрошення двох дизайнерів, взяти участь в їх показах у рамках Oriental Fashion Show. Але українка так вразила інших дизайнерів своєю ефектною зовнішністю, що відразу отримала запрошення більш ніж від десяти дизайнерів вийти на подіум в їх показах. 

 

Рубрики: Мода

Залиште ваш коментар