Знімальна група «Одного разу під Полтавою» знімає два нових сезони улюбленого серіалу телеглядачів ТЕТ. Але сезони незвичайні не тільки перетвореннями героїв та свіжими приводами для гумору. Актриса Анна Саліванчук знімається в продовженні серіалу на сьомому місяці вагітності.

Известная актриса объявила о своей беременности

Після того, як вона розповіла цю новину ЗМІ та у своїх соціальних мережах, фанати занепокоїлися. Одні подумали, що зірка ділиться фотографіями першої вагітності. Інші переймаються, що новий сезон і зовсім під загрозою. Але ТЕТ поспішає всіх заспокоїти. Новий сезон телеглядачі побачать на телеканалі вже восени. А ось здогадку з приводу сценарної вагітності героїні Анни Саліванчук — Вєри, змушені розвіяти.

Звезды подключают детей к #pillowchallenge (ФОТО)

В одному з інтерв’ю Анна сказала, що не говорила продюсерам серіалу про вагітність до останнього моменту. Тому сценаристи не змогли врахувати обставини в сценарії нового сезону. У нових серіях живіт буде ретельно приховуватися. Зовсім скоро ТЕТ розповість, які ще сюрпризи чекають глядачів ситкому «Одного разу під Полтавою».

 

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий