Сьогодні, 25 червня, на одну талановиту акторську родину стало більше. Зірка «Перших ластівок» (Новий канал) Олександр Рудинський, який зіграв Ніка Масло, розпрощався зі статусом холостяка. Його дружиною стала колега, актриса Марія Заніборщ.

Александр Рудинский загадал жениться в год белой крысы (ВИДЕО)

Закохані організували виїзну церемонію у столичному парку. Для урочистого розпису Марія обрала білу сукню вільного крою, а Олександр – сорочку і штани в тон наряду нареченої.

Історія кохання вже сім’ї Рудинських розпочалася ще в університеті.

– Ми навчалися разом у Карпенка-Карого. Знали одне одного давно, чотири роки провели пліч-о-пліч, – розповів Олександр Новому каналу. – Але лише в кінці навчання прийняли радикальне рішення – зустрічатися (усміхається). Ми репетирували спільну виставу, грали головні ролі, і в нас була драматично-лірична лінія. Почуття виникли не спонтанно. Ми багато часу проводили разом, дуже добре знали одне одного. Коли зрозуміли, що з’явилася симпатія, прийняли рішення бути разом. І не пошкодували. Нашим стосункам уже два роки.

Александр Рудинский:»Это будет очень мощный материал. Такого украинский зритель еще не видел»

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Освідчення відбулося в небі — на колесі огляду під час гастролей.

Марія, як і її чоловік, служить у двох театрах – Театрі імені Івана Франка та Театрі драми і комедії на Лівому березі. А у виставі «Дванадцята ніч, або Що захочете» подружжя грає разом.

 

Рубрики: Блоги Звезды

Оставьте ваш комментарий