Співачка NAVKA, яка нещодавно запустила масштабний проект «Україна в піснях», потрапила у розбійний напад дорогою на зйомки нового кліпу на Херсонщині. 

 Інцидент стався близько другої години ночі в Миколаївській області, Новоодеського району на автошляху Миколаїв-Блоговіщенське. Нападники підкинули невідомий залізний предмет під шини автомобілю співачки та після вимушеної зупинки замагались напасти на знімальну команду. 

NAVKA презентувала перший кліп проекту «Україна в піснях» (Фото, Відео)

«Я реально відчувала загрозу життю, по-перше, залізний предмет було підкинуто навмисно, а по-друге, нас почала оточувати незнайома група людей, які почали розміщуватись з обох боків нашого авто. Нам пощастило, що з нами був актор, який володіє кікбоксингом, а також наш партнер відео-продакшну Іоан Зенков, який має чорний пояс по карате. Хлопці швидко зоорієнтувались та змогли відбитись від нападників. Після цього я викликала поліцію», — поділилась співачка.

Поліція наголосила, що це вже 5-й випадок на цій локації під час карантину, але по факту на АЗС персонал наголосив, що це 5-й випадок лише за сьогодні. 

Navka: де стає —  там квіти розцвітають

«Дівчата, я хочу вам сказати, ніколи не їдьте одні вночі, тому що така ситуація може статись з кожним, якби не моя команда та чоловіки в машині, я не знаю, що б було. Я реально почала ховати гаманець, документи та всі важливі речі. Наша машина була повністю наповнена дорогою знімальною технікою. Я хочу, аби ця ситуація набула розголосу! Я нікому не можу побажати відчути це на собі і не хочу, щоб це сталось з кимось ще».

Зйомки нового кліпу NAVKA зірвались. Наразі команда співачки написали заяву в поліцію та чекають вирішення ситуації. 

«Я знала, що такий проект, як «Україна в піснях» дуже складний, тому що відзняти 13 кліпів за 13 тижнів – це важко, все відбується швидко та без особливої підготовки, але ця ситуація дала мені зрозуміти, що буває складніше, коли твоємужиттю і життю твоєї команди загрожує реальна небезпека».

Рубрики: Блоги Зірки

Залиште ваш коментар