Відеокліп на пісню “Твій Hello” гурт «Шосте Чуття» відзняв зовсім нещодавно в умовах  карантину, зберігаючи всі норми заради безпеки. 

Ідея кліпу була в тому, щоб показати, здавалося б, знайому всім історію у новому форматі. “Ми завжди готові на експеримент. Це теж був для нас челендж такої віртуальної зйомки. Коли переплітається минуле з майбутнім і водночас з теперішнім. Та центром всього є головний герой, який опиняється у цих трьох вимірах, у своїх спогадах”.

Віктор Павлік та гурт “Шосте Чуття” записали пісню на слова Скрябіна

Кліп гурт відзняв в одному з містечок України, саме локація додола колориту відео. Режисером кліпу став Ярослав Савчак. Головною героїнею відеороботи — відома телеведуча, співачка та акторка Tanya Li.

Певица и телеведущая Tanya Li сняла подружку в клипе о законченных отношениях (ПРЕМЬЕРА)

“Ми з командою довго думали кого взяти на роль головної героїні відео. І коли прийшов час робити вибір я не міг вибрати із усіх запропонованих варіантів. І тут випадково відкрив інстаграм і мені відразу побачив фото Tanya Li і я зрозумів без вагань, що це головна героїня. Таня погодилася і у нас вийшов крутий результат”, — розповідає лідер гурту Михайло Бучковський.

Пісня “Твій Hello”, як стверджують учасники гурту, для тих , кому важко пережити розлуку з коханими. Буває, що людей, яких ти втратив через необдумані вчинки — неможливо повернути.

Тоді ти залишаєшся наодинці з собою. Це інколи найболючіші моменти. Та завжди є вихід — згадувати лише найкраще про цю людину, найщасливіші часи і чекати, сподіватися на це можливо колись несподіване Hello! та довгоочікувану зустріч. Ну і звісно вірити, що дива все таки трапляються.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий