Заслужена артистка України Марина Одольська, яка була дуже популярна в 90-х, а нещодавно повернулась у шоу-біз з хітами «Небо», «Знаки» та ін., полюбляє експериментувати із зачісками. Свої переважно короткі стрижки брюнетка Марина Одольська час від часу дещо відозмінює та відтіняє — ми бачили її і з рожевим волоссям, і з фіолетовим, і з жовтим, і з каштановим…

Марина Одольська презентує пристрасну пісню “нового покоління” (lyric video)

Але днями сталося надзвичайне явище — Марина Одольська перефарбувалась у яскраву блондинку! І цей колір їй дуже личить, про що свідчать численні коменти у соцмережах. Подивіться:

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Поки чоловіки (хоч і на фото) перетворюються в жінок… я, не зраджуючи собі #настилі з короткою авторською стрижкою від Татьяна Андриевская, за допомогою її чарівних рук перетворююсь в блондинку!💇‍♀️☀️🔥🔥🔥 Це ще не кінець епопеї перетворення», — написала співачка у своєму блозі. 

Марина Одольская: «Семья — моя Вселенная»

Дивимось, який «перукарський шлях» пройшла Марина Одольська до цього перевтілення:

Это слайд-шоу требует JavaScript.

До речі, зміни у зовнішності торкнулись не тільки самої Марини Одольської —  її свекруха Елла також стала красунею! З легкої руки невістки, яка «під пильним наглядом моєї королеви зачісок пофарбувала, підстригла, зробила укладку і макіяж!!! Коротше, зробила з бабусі красуню🥰 «!

Марина Одольська розповіла про зйомки кліпу «Небо» (ВІДЕО)

Залиште ваш коментар