Ведучі Нового каналу перевірили найбільші міста України.

20 липня на Новому каналі стартує 11-й сезон проекту «Ревізор». Глядачі побачать ревізії Юлії Панкової та «Ревізора краси» Олени Філонової з найбільших промислових міст України. Ведучі влаштують провокації, щоб вивести співробітників на чисту воду й перевірити найслабші місця закладів.

– Цього сезону Юля перевірятиме, як працюють кафе, ресторани та готелі після того, як світова система харчової безпеки НАССР стала обов’язковою для України і прийшла на зміну СанПін, – розповідає креативний продюсер «Ревізора» Катерина Назаренко. – Для цього ведуча пройшла навчання й отримала сертифікат «Координатора впровадження НАССР».

До речі, цю систему має знати й виконувати кожен співробітник. Навіть якщо прибиральниця не знає, яким засобом вона прибирає, і в якій концентрації він розведений з водою, це означає, що система НАССР у цьому закладі не запроваджена.

– Тепер у кожному місті ми проведемо нічну ревізію закладів, – розповідає Юлія Панкова. – Вночі персонал працює максимально розслаблено, адже керівництва вже немає на робочому місці. Застанемо їх зненацька й перевіримо.

В Україні у 2019 році в 38% шкіл та дитячих садочків були порушення в організації харчування. За рік це 626 отруєнь. Команда «Ревізора» перевірила криворізьку гімназію № 95, де навчався Володимир Зеленський.

– Тема їдалень для мене близька, – каже ведуча. – Адже моя бабуся пропрацювала кухарем у садочку 29 років. Я часто була в неї на роботі та спостерігала, як вона готувала.

У рубриці «Ревізор краси» ви побачите, як Олена Філонова перевіряє останні найяскравіші тенденції в індустрії краси. Вона вибере та протестує найнесподіваніші процедури. До речі, для однієї з перевірок дівчині довелося «відростити» вуса.

Вмикайте програму «Ревізор» 20 липня на Новому каналі.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий