Днями в Києві розпочалась робота над чотирисерійною картиною «Тінь минулого» виробництва компанії Filmstream на замовлення телеканалу «Україна». Фільм порушить актуальну проблему сучасного суспільства – стосунків між батьками та дітьми.

Стартовали съемки сериала о копе-пришельце из прошлого

Після трагічної смерті чоловіка Даша виховує доньку Яну. Вона приховує від дівчинки, що тато їй не рідний. 16 років тому Даша зробила ЕКО від донора. Та правду доведеться розкрити, коли в їхньому житті з’являється впливовий, багатий і самотній Щербаков. Що йому потрібно від Даші та Яни?

Режисер-постановник картини – Олександр Ітигілов. Він зізнається, що через карантинні обмеження доводиться стикатися з певними труднощами в роботі, але команда робить все можливе, щоб якість проекту не постраждала.

Новый канал снимает веб-сериал об инстаграмной жизни

«Наша історія про кохання, що перемагає зраду, підлість, боягузтво, жадібність і конфлікт між батьками і дітьми, – характеризує нову історію режисер. – Зйомки проходять у Києві та Київській області, ми знайшли нові, цікаві та красиві місця. Безумовно, наші продюсери стикаються із проблемами карантину на всіх локаціях, але вони у нас чудові і творять дива».

Картину відрізняє сильний акторський склад. У фільмі знімаються: Любава Грешнова, Віталій Кудрявцев, Зоряна Марченко, Артем Позняк, Данило Бєлих, Аліса Лукшина та інші артисти. Режисер каже: ознайомившись зі сценарієм, вже мав припущення, хто з акторів міг би втілити ролі в картині. Тому кастинг провели досить швидко.

«Зазвичай під час прочитання сценарію одразу виникають ідеї з приводу виконавців ролей. І цього разу в нас практично всі актори збіглися за відчуттями. Кастинг проводили для невеликого списку ролей з усіма карантинними пересторогами», – додав Олександр Ітигілов.

 

Оставьте ваш комментарий