Зустрічаємо новинки від Злати Огневіч (кліп «Гола правда»); гурту Navigator (кліп «Дивани»), гурту «Антитіла» (тізер відео «Кіно») та сольний трек від учасника гурту «Апокриф» Міхи.

Злата Огнєвіч — «Гола правда»

Злата Огнєвіч презентувала фінальний епізод трилогії «Історії мого кохання» під назвою «Гола правда». Екстремальний кліп знятий зовсім у новому для співачки форматі. Спеціально для цього кліпу Златі Огнєвіч довелося навчитися водити автомобіль та сісти на спеціальну дієту. «Гола правда» — це історія про художницю Злату Огнєвіч, яка викрала хлопця та малює його психологічний портрет. Хлопець з легкістю відноситься до дівчат і нізащо не переймається. Злата Огнєвіч хоче аби кожна дівчина могла перейняти його легкість.

Злата Огнєвіч отримала нову музичну нагороду

Міха («Апокриф») — «Сільпо»

Вокаліст гурту «Апокриф» Міха записав сольний іронічний трек «Сільпо». Текст написався під час карантину, а приспів був реально написаний по дорозі в супермаркет. Коли навколо все горить, вибухає і стрялє, то хочеться абстрагуватись і написати щось на злобу дня.

Нова музика: Fraskos, Stas Shurins, «Апокриф», Oleksii Dibrova

Navigator — «Дивани»

У той час, коли умови карантину тримають публіку подалі від місць масових зібрань, Navigator продовжує активну діяльність. Цього разу настала черга відео на пісню «Дивани», яка, до речі, також є абсолютно новою.

Режисером-постановником кліпу став лідер гурту Орест Прус: «Це абсолютно новий та неоціненний досвід! Коли приходиш на майданчик, як виконавець – це одне, а коли на тебе лягає відповідальність за весь процес, сценарій, а відтак і результат – абсолютно інше. Коли все залежить від твого рішення, вибору та безпосередніх дій – це надзвичайно цікаво. Воно того вартує! Ну і, звісно, в такому випадку дуже важливо мати відповідну команду вмілих людей, а вона у нас підібралась дуже хороша!»

Сюжет достатньо нетривіальний та алегоричний. Дивани – це зона комфорту, примарний спокій, і варто тільки зупинитись, заспокоїтись, як починаєш втрачати те, що вже вважав своїм незмінним та обов`язковим.

У зйомках, як і в аранжуванні пісні прийняв участь лідер гурту X-PROJEKT  Віталік Гудзій. Саме його музична присутність надала пісні більш гітарно-металевого звучання. Запис, аранжування пісні, і навіть окремі сцени зйомок кліпу відбувались на студії STUDIO69.

У подальших планах гурту – наступні пісні та нові відео, адже ідей та творчої енергії назбиралось дуже багато. Тож альбом, який підсумує певний період творчості, вже зовсім близько.

«Антитіла» — «Кіно»

Просто маленькі люди,
Просто такий сюжет!
17 липня на всіх екранах! 😉
Як думаєте, де знімали кліп?

Оставьте ваш комментарий