Після успішного попереднього релізу треку Summer музичний продюсер, діджей Oleg Novosad вирішив не затягувати з випуском нової роботи. За словами продюсера, зараз жителям планети Земля надзвичайно потрібна легка, настроєва літня музика. Таким і є наступний його трек  Morphine, в якому Oleg Novosad і надалі дотримується проєвропейського напрямку.

«Я творча особистість, і зазвичай всі ідеї треків мені приходять під час емоційних піднесень, коли я бачу естетику і можу сповна нею насолодитись.

Минулого року, під час відпочинку в Сардинії, мені наснився дуже солодкий сон.. Неймовірні пляжі, лагідне сонце та фантастичні місцевості, де нам довелось побувати, викликали дуже позитивні емоції, якусь особливу атмосферу абсолютної гармонії усіх складових в мені і тому, що я бачив навколо. Пам’ятаю як з самого ранку сів і  буквально за декілька хвилин підібрав акорди до пісні. Не знаю чому, але грав щіпками, і ритм мені дуже зайшов,  та перша фраза появилась моментально: “In the morning you are my coffee”.

Oleg Novosad представляє літній трек Summer в стилі tropical

Вона одразу викликала асоціацію літнього ранку в одній з локацій: широко відчинені вікна та вихід у терасу  на пагорбі в Trinità d’Agultu e Vignola, з якої відкривався прекрасний вид, з однієї сторони це було  море, а з іншої грандіозні краєвиди гір. Уявіть собі: прокидаєшся зранку десь в Італії, з боку лежить неймовірна красуня (чи красень 😁 ) і єдина твоя проблема сьогодні — що вибрати на сніданок — кавун чи персик, каву чи сік, а можливо вино!!! Це величезний заряд енергії, і ти розумієш- « ось воно Щастя».  Звідси і рядки з пісні:

In the morning you are my coffee
So beautiful — my morphine

Слово «morphine» у однойменній пісні (морфін/морфій)  має лише позитивний підтекст — любов як наркотик та ейфорія. Текст до цієї пісні був написаний буквально за годину. До кінця дня було готове аранжування, в якому максимально багато тропічних ударних та перкусії: декілька видів тамбуринів, шейкерів, томів та цимбал; синтезатори, які переносять вас на Гаваї, а в останньому “приспіві” навіть є укулеле (яке ледь-ледь чути). Трек Morphine сповна передає літній настрій та атмосферу. Та як виявилося такий легкий по настрою трек, на студії потребував найбільше зусиль і записувався дуже важко і довго.

“Признаюсь чесно, під час запису на студії, атмосфера була дуже напружена, адже кожен розумів, що це має бути щось особливе. І це було того варте. Наша команда відпрацювала відмінно, і ми дуже задоволенні результатом. І я щиро вірю, що трек займе своє почесне місце і у вашому плей листі».

Слухаємо:

Артист не збирається зупинятись і вже готує нові треки. Незабаром діджей та музичний продюсер презентує відео роботу та цікаву колаборацію з українським виконавцем. З таким інтузіазмом  Oleg Novosad впевнено крокує на терени не лише вітчизняного, але і європейського шоу бізнесу.

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий