Сьогодняшні прем’єри: сингл «Дежавю» з альбому «Земной» Артема Пивоварова; кліп «Мацьонька» від Лесика, екс-учасника Dzidzio; другий ЕР «Тільки рай» від гурту Liloviy; епатажний трек «Пончик» від гурту NZK; лірична пісня Jah Khalib — «Море».

Артем Пивоваров — «Дежавю»

Номінант на премію YUNA 2020 в категорії «Кращий виконавець» Артем Пивоваров пояснив феномен циклічних явищ у житті. Так артист презентував свій новий сингл «Дежавю». «Дежавю» увійшов у 4 альбом Артема Пивоварова «Земной» та став, за думкою фанів, одним з самих энергетично сильних треків. Саме «Дежавю» запитували більш за все на лайв-концертах артиста. На «Дежавю» уже знято відео, яке буде презентовано 10 липня. Режисером став незмінний  режиссер артиста Тарас Голубков з команди Inakshe Production.

Лесик — «Мацьонька»

Liloviy — «Тільки рай» (ЕР)

3 липня відбулась презентація другого альбому інді-гурту Liloviy “Тільки рай”. Це EP з 5 пісень, які об’єднує інтимна лірика Юрія Іздрика – культового українського прозаїка, поета, представника «Станіславського феномену» та засновника літературного часопису «Четвер». Не зважаючи на те, що всі пісні різні за характером, в кожній присутня історія кохання.

 

NZK — «Пончик»

«Жизнь — это сладкий кекс, так что врывайся в яркое лето с нашим новым треком «Пончик», — порада від музикантів.

Jah Khalib — «Море»

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий