Ще п’ять років тому Артема Пивоварова мало хто знав, а вже зараз на його концерти важко потрапити – білети скуповують вмить. Проте ніхто з фанів не знає, якими стражданнями співак дійшов до цієї слави. В ексклюзивному інтерв’ю журналістам програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Артем Пивоваров розповів, чому рідний батько відмовився від нього і що допомогло хлопчику із маленького провінційного містечка досягти такого успіху.

Артем Пивоваров нашел путь внутри себя

Артем Пивоваров

Він – молодий, знаменитий і успішний співак, пісні якого співають в Україні і світі, а відео набирає мільйони переглядів. Проте, щоб досягти успіху і слави, Артему Пивоварову довелося пройти через жахливі страждання. Його дитинство пройшло у містечку Волчанськ на Харківщині. Там Артем із мамою прожив усе дитинство. Проте, коли однокласники вихвалялися своїми батьками, маленький Артем не розумів, чому в деяких є тато й мама, а він має лише маму.

Michelle Andrade и Артем Пивоваров объединили два хита в один ремикс

«У моєї мами дивовижне поєднання характеру, краси, наполегливості, розуму і чарівності, – розповідає Артем Пивоваров у програмі «Ранок з Україною». – І в дитинстві я чув завжди одну і ту ж відповідь: «У тебе немає тата, він пішов від нас, ми будемо продовжувати жити повноцінним життям».

І мама дуже старалася, щоб це повноцінне життя у Артема було: вона працювала по дві зміни, щоб син відвідував гуртки, які хотів. Але захистити його від усіх на світі бід не під силу було навіть їй. Однолітки раз відлупцювали Артема, за що – не пам’ятає. Але на все життя йому запам’яталося те, що сказала мама, коли він прийшов шукати у неї прихистку.

«Мама сказала фразу, яка відклалася в моїй голові до цього дня: «Ти розумієш, що я дівчина – ти прийдеш до них із жінкою, і як будеш виглядати на їхньому фоні?» – пригадує артист. – Я поплакав, вийшов на вулицю, знайшов палицю і пішов з ними битися знову».

Ця історія навчила Артема сподіватися тільки на себе і вирішувати свої проблеми самостійно.   Поділитися смаком перемоги із батьком хлопчик не міг. Бо той пішов, коли Артему було всього три місяці. За все своє життя Артем, навіть маючи шалену популярність, жодного разу не бачив свого тата.

Артем Пивоваров написал очень нежную песню Альбине Джанабаевой (Lyric Video)

«Він просто в якийсь момент зрозумів, що не справляється, він тоді тільки повернувся з армії і у нього не було впевненості в собі. Так, він забирав маму з пологового будинку, радів, а потім в якийсь момент сказав: «Це не мій син», – коментує Артем Пивоваров.

Нерозуміння однолітків, життя без батька, його неприйняття Артема, як сина, якраз і стали поштовхом досягти того, що він має тепер.

«Якби я жив з батьком і в повноцінній сім’ї, невідомо, чи побачилися б ми з вами сьогодні», – зазначає Артем Пивоваров в ефірі каналу «Україна».

Життя без батька загартувало Артема. Саме завдяки цьому, розказує співак, він зумів досягти таких висот. Він пишається собою і своєю мамою, яка змогла виховати в ньому мужність і любов до всього, що він робить, і дуже вдячний їй за життя, виховання і любов.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар