Відомі українські музиканти порадували прем’єрами: гурт «Воплі Відоплясова» разом з колективом «Божичі  та народною артисткою Ніною Матвієнко представили нове відео «Купалочка»; «Друга Ріка» — виконання альбому «Піраміда» у супроводі оркестру народних інструментів НАОНІ; Mozgi — трек, що розриває Тік-Ток — Chica Bamboni; Віталій Козловський — новий кліп «Фото на пам’ять».

«Друга Ріка» — «Інша Ріка»

Народження нової акустичної версії альбому «Піраміда», який було зіграно наживо у супроводі музикантів з Національного академічного оркестру народних інструментів НАОНІ.

Гурт «ВВ» & «Божичі» feat Ніна Матвієнко — «Купалочка»

Ніна Матвієнко вперше представила «Купалочку» широкому загалу в авторському аранжуванні у 1998-му році. Трохи згодом Олег Скрипка вирішує запросити пані Ніну виконати цей купальский гімн на відкритті першого фестивалю «Країна Мрій» у 2003 році. «Протягом майже 15 років ми відкривали фестиваль разом із Ніною Митрофанівною саме цією піснею. Крізь роки ми пронесли “Купалочку”, й саме так вона стала негласним гімном Країни Мрій», — згадує сьогодні Олег Скрипка. — «Врешті ми вирішили разом із ВВ зробити власне аранжування пісні й записати її для нашого нового альбому, над яким зараз працюємо. До участі у запису, звісно ж, запросили Ніну Митрофанівну та нашіх друзів, гурт «Божичі», з якими разом колись починали історію фестивалю. Гадаю, природно, що кліп виходить саме на Івана Купала — свято сонця та добра, якому вона колись і була присвячена».

Mozgi — Chica Bamboni 

Тот самый трек #chicabamboni который разрывает TikTok Это и есть новые M-M-M-#MOZGI Слова: Алексей Потапенко Музыка: Алексей Потапенко, Алексей Завгородний.

Віталій Козловський — «Фото на пам’ять»

https://fanlink.to/photonapamyat

Віталій Козловський показав свою лав-сторі під назвою «Фото на пам’ять». Режисером став Реза Голестані. Легкість, літня безтурботність, пристрасть та теплі спогади — все це повною мірою описує пісню та сюжет лав-сторі. У новому відео багато емоційних романтичних сцен, що розгортаються серед мальовничих літніх краєвидів. Зйомки проходили в Києві. Роль коханої артиста зіграла Марина Арєхова. Для зйомки одного з епізодів Віталію і Марині довелося повністю зануритися у воду озера та протриматися під водою тривалий час. Роль Віталія в дитинстві зіграв 12-річний Лев, який є копією артиста у цьому ж віці.

 

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар