Учасниця «Від пацанки до панянки» (Новий канал) Аліна #ДвєЗвезди поділилася подробицями події і розповіла про свій стан.

Днями 21-річну Аліну Шевченко терміново госпіталізували до лікарні із загрозою переривання вагітності. Дівчина кілька днів відчувала дискомфорт в області сечового міхура, але хвилюватися не поспішала. Вона консультувалася з лікарем, вважала, що проблема – в неправильному положенні плода. Однак раптом їй стало значно гірше, і вона викликала швидку.

Беби-бум на «Від пацанки до панянки»: еще одна участница беременна

– Я прокинулася о четвертій ранку, щоб сходити в туалет, – розповіла учасниця «Від пацанки до панянки» (Новий канал). – І після цього в мене з’явилися больові відчуття. Випила таблетку но-шпи і лягла спати далі. Але ненадовго. За пару годин біль посилився, і я розбудила Максима (цивільний чоловік Аліни Шевченко). Вже плачучи, сказала йому: «Мені настільки боляче, що не можу ні лежати, ні ходити, ні стояти… Навіть дихати не можу!» І ми викликали швидку допомогу. Мене привезли в лікарню, розпитали про всі симптоми, оглянули і призначили крапельницю. Коли вставляли катетер, думала, що не витримаю. Мене нудило, паморочилося в голові, я дуже плакала. Та, на щастя, мені стало легше. Крапельниця знеболила все. Потім у мене взяли необхідні аналізи, зробили кілька уколів, УЗД. Лікар сказав, що у мене, ймовірно, цистит і сіль у нирках. Але точний діагноз ще не поставили.

Аліна Шевченко також додала, що зараз почувається значно краще. Вона вже нормально дихає і пересувається, не відчуває болю, не плаче і дуже хоче додому. Щоправда, з останнім пунктом їй доведеться почекати. Лікування ніхто не відміняв.

Рубрики: Блоги ТВ

Оставьте ваш комментарий