Марго Верховцева з третього сезону модельного реаліті Нового каналу поділилася враженнями від роботи з відомою співачкою.

Музика дня: Злата Огнєвіч, Артем Пивоваров, Alyosha, Madnotbad, Олександр Пономарьов

Випускниць і випускників проекту «Топ-модель по-українськи», який випускає Новий канал, можна побачити не лише на подіумах і в рекламних кампейнах, а і в кліпах. Аміна Досимбаєва з’явилася в кліпі Макса Барських, Діма Топоринський – неодноразово у відеороботах групи «Время и Стекло», а Марго Верховцева з третього сезону модельного реаліті знялася у кліпі «Богиня» Злати Огнєвіч.

20 новых тату и заграничные агентства: как сложилась жизнь Ревана Палюха после ТМПУ

Причому, в кліпі не простому, а з соціальним підтекстом. Мета відео – донести дівчатам, що кожна з них особлива і прекрасна по-своєму.

– Дівчата мають стати богинями – полюбити себе і прийняти, незважаючи на те, що говорять люди, і те, які стандарти краси прийняті у світі, – розповіла Марго Новому каналу. – Якщо дівчина хоче коротку стрижку, це не відніме в неї жіночності; якщо вона пишна, це не робить її страшною. Я – хороший приклад дівчини, яка має свою позицію: я представник ЛГБТ, люблю себе незалежно від того, що мені доводиться долати. В мене коротке волосся, і я почуваюся в цьому образі чудово. Саме тому мене і взяли у цей кліп. Найголовнішим для мене було те, що я не просто знімаюся в кліпі, а роблю добру справу, яка може когось надихнути на те, щоб полюбити себе!

Кліп знімав Тарас Голубков, який раніше працював з MONATIK, Zivert, Артемом Пивоваровим. А саму пісню «Богиня» написала Jerry Heil – автор саундтрека до реаліті Нового каналу «Від пацанки до панянки».

– Я працювала з приголомшливою командою «ІНАКШЕ STUDIO» – злагодженою, крутою, доброю. Мало того, що вони роблять красиву картинку, під час зйомок було весело й затишно, – поділилася Марго. – Злата Огнєвіч дуже добра й душевна. Вона весь час мені допомагала, пояснювала, чого хоче від цього кліпу, і чітко йшла за своєю ідеєю.

Рубрики: Музыка ТВ

Оставьте ваш комментарий