Популярні та відомі, а також молоді музиканти презентують свої нові роботи:

  • Letay — танцювальну версію хіта «Ми вільні»;
  • Laud разом із Ingret — кавер на пісню Біллі Айліш «Еverything I Wanted»;
  • Співачка з чарівним голосом Nastya Mendus — кавер на легендарну «Черемшину»;
  • «Форта х Пуританин»- DIY-відео на трек «Час»;
  • Гурт Lindemann — фільм про те, як створювався кліп Frau & Mann, де знімалась Loboda.

Letay — «Ми вільні»

Літо і суспільні «обмеження» провокують танцювальний настрій… Власне, так і з’явилась ця версія треку). Заранжував та спродюсував цей ремікс Ілля Letay Резніков власноруч.


Laud & Ingret — «Еverything I Wanted»


«Форта х Пуританин»- «Час»

Київські хіп-хоп виконавці Форта й Пуританин презентували відео на спільну роботу «Час» – легку синті-поп композицію про швидкоплинність людського існування. Відео створено в стилі DIY (з англ. «Do It Yourself» – «зроби це сам») – досить поширеному у світі, що зараз активно набирає обертів і в Україні. Це музика, продиктована часом, – умовами карантину та ізоляції.

У відео поєднано рухомі урбаністичні картини зі статичними парковими, тобто щось застигає в часі, щось невпинно біжить, але фінал однаковий – рано чи пізно усе зникне. А ще візуальний ряд супроводжують різноманітні годинники – настінні, електронні, наручні, як символи кінечності людського життя.


Nastya Mendus — «Черемшина»

Запис цієї пісні був зроблений ще у 2016 році для фестивалю «Червона Рута». А напрочуд гарне відео виконавиця позичила у SkyVlad Video Archivе. 


«Би-2» — «Пекло»

Полная запись этого концерта доступна на http://b2.okko.tv 💥 «Пересобрали и покрасили «Пекло» с нашего онлайн-концерта 20 марта — теперь точно пекло 🔥 Ребята, мы обязательно увидимся — а ожидание лишь умножит нашу с вами радость от встречи после затянувшегося расставания!» — обещают «Би-2». 


Як створювався кліп Frau & Mann  гурту Lindemann — того самого відео, де одну з головних ролей зіграла Loboda — розповіли пан Тілль, та його команда разом із знімальною групою. Як виявилось, «советская обстановка» та сцени у космосі потребували чималих зусиль з боку творців ;)

 

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар